Перша іпотека, перші застава нерухомості, перший борг

Для інвестора наявність "першої іпотеки на нерухомість" означає, що він/вона має іпотеку в першій позиці в заставі (найвищій позиці боргу) на пов'язаному майні. По суті, у разі дефолту, коли відповідну заставу або майно необхідно ліквідувати, інвестори з першою заставою мають пріоритет над інвесторами, які знаходяться нижче в борговій масі та першими отримувати будь-які надходження від продажу належного майна. zaraz.org.ua зазвичай намагається домовитися про першу позику застави своєї нерухомості, щоб забезпечити капітал інвесторів у разі дефолту.

Поступка всіх договорів оренди та застави

Цей документ, який іноді називають «Призначення орендної плати», дає право позикодавцю (який зазвичай є ініціатором портфеля) на дохід, отриманий від оренди чи оренди відповідного майна, якщо власник не отримає кредит. Наприклад, якщо нерухомість є офісною будівлею, в якій орендарі активно сплачують щомісячну орендну плату, інвестори матимуть право на цей дохід. Наявність прав на чистий операційний прибуток майна може створити регулярний грошовий потік, який допомагає підтримувати регулярне обслуговування боргу, наприклад, щомісячні виплати відсотків інвесторам. У разі ліквідації портфеля цей вид застави може забезпечити короткостроковий потік доходу для інвесторів у вигляді виплати відсотків, тоді як залишок застави ліквідується, щоб допомогти погасити основний залишок.

Перший страховий відсоток на всі активи на території

Цей вид застави є юридичним позовом до всіх активів у приміщенні (наприклад, будівельного обладнання або приладів), які можуть бути повернені у разі відставання платежів. Перший гарантійний відсоток дозволяє кредитору продавати будь-які речі, що вилучені, як заставу для погашення кредиту.

Персональна гарантія

Крім застави нерухомості та її грошових потоків, позичальники можуть використовувати свою особисту чисту вартість та активи, щоб запропонувати особисту гарантію як форму застави. Це юридично зобов’язуюча обіцянка позичальника, яка передбачає, що кредитори мають право на особисті активи позичальника у разі припинення платежів. Попри те, що немає офіційної кваліфікації, щоб стати особистим гарантом угоди, zaraz.org.ua прагне підтвердити, що особа була належним чином підтверджена ініціатором через її дохід або чисту вартість та отримала гроші під заставу нерухомості. Хоча особиста гарантія не є "жорсткою" заставою, вона додає рівень відповідальності та допомагає кредиторам впевненості у тому, що позичальники здатні обслуговувати їх кредит.