Туристичні рушники — це невіддільна частина туалетних аксесуарів, які мають бути в похідній косметичці кожного туриста. Адже дотримання правил чистоти та особиста гігієна в поході дуже важливі й вимагають особливої ​​уваги. Замовити туристичний рушник з гладкої мікрофібри яскравого і соковитого кольору можна на офіційному сайті виробника.

Сучасні туристичні рушники найчастіше виготовлені з технологічного матеріалу — мікрофібри (іноді кажуть, що рушник виготовлено з микрофліса, але це не зовсім правильно). Властивості та особливості цього наноматеріалу були досліджені вченими відносно недавно, однак вироби з нього вже мають велику армію прихильників.

Переваги туристичних рушників з мікрофібри

туристичний рушник

Чим же відрізняються туристичні рушники з мікрофібри від звичайних бавовняних виробів, до яких ми так звикли в повсякденному житті?

  • Феноменальною властивістю вбирати вологу: невеликий, здавалося б, за розмірами туристичний рушник здатен увібрати вологи як мінімум в чотири рази більше власної ваги. Крім того, внаслідок особливої внутрішньої гідрофобності, волога не проникає глибоко всередину волокон, а залишається на поверхні, звідки дуже швидко випаровується.
  • Компактністю. Великий вибір розмірів дає змогу носити ці сучасні рушники з собою куди завгодно: маленький та компактний рушник з мікрофібри легко поміститься в туристичну косметичку, а великий можна сміливо брати влітку на пляж.
  • Фантастичною довговічністю. Рушники з мікрофібри будуть радувати власників кілька сезонів поспіль, адже такі похідні рушники не линяють, не скачуються і не залишають після себе волокон, що робить їх особливо комфортними у використанні.

Переваги покупки туристичних рушників GannaPRO

Наразі єдиним українським виробником справжніх туристичних рушників з гладкої мікрофібри є компанія GannaPRO. Виробник, крім високої функціональності виробів, пропонує великий вибір кольорів. В онлайн-каталозі https://gannapro.com/ представлені різні відтінки та розміри виробів. Додатково можна замовити послугу брендування та персоналізувати рушник. Для оптових покупців компанія завжди пропонує вигідні знижки.

Замовивши товар сьогодні, вже завтра ви зможете отримати його у Дніпрі, Києві, Харкові, Одесі та в будь-якому куточку України, де працюють відділення «Укрпошти» та «Нової пошти».