Сучасні технології розвиваються з колосальною швидкістю і впроваджуються в усі сфери нашого життя, включаючи декорування приміщень. Цінителі практичних рішень все частіше вибирають штори з електроприводом для оформлення будинків і квартир. На вибір покупцям надано велику різноманітність розсувних штор з вбудованою панеллю і дистанційним керуванням.

Спеціальні системи управління шторами, з електричними приводами, прикрашають не тільки житлові приміщення. Їх також часто встановлюють в офісних будівлях, ресторанах, готелях та інших установах. Наявність даної конструкції значно підвищує рівень комфорту в приміщенні. Більше про переваги автоматичних штор читайте на https://villalux.com.ua/ua/poslugi/systemy-rozumnoho-budynku/upravlinnya-shtoramy/avtomatychni-shtory/!

Для оформлення стандартних віконних прорізів автоматичні штори використовують рідко, однак, в певних ситуаціях установка даної системи необхідна. Процес регулювання полотен відбувається автоматично. Користувач може управляти конструкцією, використовуючи пульт або встановивши певний режим на панелі завдань. Поміняти положення штор можна за лічені секунди, не наближаючись до карнизу.

Де і коли використовуються?

Фахівці зі сфери оформлення приміщень виділяють наступні ситуації, при яких варто звернути увагу на електро-фіранки:

  • Якщо в приміщенні встановлені високі вікна, штори з електроприводом будуть більш ніж доречні. Це не тільки стильний, але також зручний спосіб оформити проріз. За допомогою пульта можна без проблем керувати полотнищами, без сходів і інших подібних конструкцій. Механізовані системи ідеально поєднуються з панорамними або еркерними вікнами. Як правило, вручну управляти шторами і фіранками в цьому випадку буває важко. Електронна система впорається з цією проблемою .
  • Якщо в кімнаті встановлено багато меблів і доступ до вікон просто скрутний, то штори з електричним приводом - чудовий варіант. Відпадає необхідність пробиратися до вікон кожен раз, щоб поправити фіранки або змінити їх положення. Натискання кнопки буде цілком достатньо.
  • Дизайнерський стиль У деяких випадках автоматичні системи управління використовують для створення необхідного дизайнерського ефекту. Такий прийом ідеально підходить для стилю хай-тек, який є уособленням інноваційних технологій і практичності. Також ці системи є невід'ємною складовою «розумних» будинків, де практично все автоматизовано і налаштоване для віддаленого управління.