Домашній текстиль сміливо можна вважати невід'ємною складовою частиною нашого життя. Він присутній у будь-якій оселі й покликаний не тільки прикрашати будинок, але й виконувати декілька функціональних ролей. Звісно, важливо знайти вироби, які здатні довго прослужити та щоденно поратися зі своїми задачами. Дізнаймось, який домашній текстиль підходить для тої чи іншої кімнати.

Для чого потрібен домашній текстиль

Звісно, в першу чергу домашній текстиль покликаний виконувати практичну функцію. Мало хто захоче лягати спати, не застреливши перед цим ліжко простирадлом, наволочками та підковдрами.

Так само як і з кухонними рушниками чи скатертинами, які дозволяють нівелювати забруднення, що часто трапляються на кухні.

Звісно, крім практичної ролі домашній текстиль має ще й естетичну функцію. Красиві та стильні вироби сьогодні прикрашають будь-який дім та доповнюють інтер'єр кімнати. А все завдяки широкому асортименту продукції, можливості обрати текстильні вироби у будь-яких відтінках: від пастельних до насичених яскравих, однотонні чи з візерунком, з декоративними вставками та лаконічні у стилі мінімалізм.

Обираємо текстильні вироби для різних кімнат

Відвідавши магазин текстилю (Львів), ви зможете знайти десятки, а то й сотні різноманітних варіантів виробів із тканини. Вони відрізняються ціною, матеріалами, розмірами, призначенням, відтінками тощо. Деякі вироби актуальні тільки для вітальні, інші – для кухні А треті можна застосовувати чи не в усій квартирі.

Давайте розмежуємо, для яких просторів підходить той чи інший домашній текстиль:

1. Кухня. Найбільш функціональна кімната будинку, у якій відбувається процес приготування та прийом їжі. Тут нам потрібні скатертини, серветки, кухонні рушники, прихватки тощо. Якщо готуєте доволі часто, не забудьте купити красивий фартух, який захищатиме одяг від забруднення.

2. Вітальня. Тут знадобляться красиві пледи для дивану, декоративні подушки, якими можна прикрасити кімнату для гостей, скатертини, якщо у вітальні стоїть стіл.

3. Ванна кімната. Головними текстильними виробами у ній вважаються рушники. Важливо мати кілька категорій рушників: для обличчя, рук, тіла. Усі вони мають бути м'якими та міцними. Також у ванній кімнаті можна повісити красиві халати, в які ви будете загортатися після прийому душу.

4. Спальня. Кімната для відпочинку має дарувати міцний та приємний сон. І тут важливо не тільки обрати правильне ліжко та матрац, але й знайти м'яку комфортну постільну білизну. Обирайте комплекти з натуральних або змішаних матеріалів, які відрізняються якістю, і в той час самий час здатні надовго зберігати свій початковий вигляд. Також у спальні актуальні подушки (у тому числі й декоративні) пледи, простирадла тощо.

Як можна побачити, домашній текстиль актуальний в усіх кімнатах будинку чи квартири. Він – частина нашої щоденної рутини та незамінний атрибут затишку та комфорту. Головне правильно вибрати виріб, звертаючи увагу на матеріал, якість пошиття, надійність фурнітури тощо.