Ламінат – ідеальне рішення для стильного інтер’єру. Правильно підібраний ламінат гарантує естетичний вигляд кімнат і додає їм оригінальності. На сайті інтернет магазину представлений величезний вибір підлогових покриттів, тому варто звернути увагу при виборі правильного.

Ламіновані панелі

Ламінована підлога складається з декількох шарів матеріалу, з’єднаних за допомогою процесу ламінування. Внутрішній шар, який має ламінат Дрогобич виготовляється з ДСП, який характеризується високою щільністю. Декоративна поверхня виконана з друкованого паперу, який може бути схожий на дерево, камінь або інший природний матеріал.

Серед ламінованих панелей можна зустріти вироби з однорідним малюнком і кольором. Верхня поверхня зміцнена шаром оксиду алюмінію, що робить ламінат стійким до стирання, подряпин, ударів і тиску. Додатковою перевагою ламінованих панелей є також простота їх очищення.

Вінілові панелі

Панелі LVT виготовляються з декількох шарів вінілу в якості основного ядра. Додатковим елементом є верхній шар – дрібно надрукований декоративний вініловий шар. Їх розмір нічим не відрізняється від розмірів класичних панелей або дощок з натурального дерева. Вінілові панелі невеликі - товщина від 3 до 7 мм. Вони мають ряд переваг:

  • не стираються,
  • стійкі до плям,
  • звуко- і водонепроникні,
  • їх також легко чистити – вони не вимогливі до поверхонь у цьому відношенні.

Монтаж вінілових панелей також не є складною операцією. Для теплої підлоги можна використовувати вінілові панелі – вони повністю стійкі до температури і вологи. Більше того, їх стійкість до забруднень дуже висока, тому ідеально підходять для підлоги на кухні або в дитячій кімнаті. Вінілове покриття має багато переваг, тому при остаточному виборі варто враховувати цей тип.

Дерев'яні панелі

Верхні шари дерев'яних панелей - натуральна деревина. Вони дуже міцні, стійкі і чудово приглушують звуки. Їх поверхня трохи шорстка і не зовсім правильна, що робить їх схожими на дуб, сосну або ялину. Маючи товщину більше 5 мм, їх можна з успіхом використовувати для теплої підлоги. Ці підлогові панелі мають середню стійкість до вологи. Вони також мають протиалергійні властивості – не притягують пил.

Де купити панелі?

Панелі для підлоги відрізняються не тільки дизайном і кольором, але й ціною та властивостями. Їх вартість не повинна бути єдиним фактором, який визначає ваш вибір. Економія на таких матеріалах, як панелі, рідко окупається.