Вибір взуття для дитини ускладнюється тим, що від цього залежить як зручність, так і здоров'я. Не варто недооцінювати це питання, особливо якщо малюк уже ходить у садок і в змінному взутті має перебувати до 9 годин щодня. За рахунок такого тривалого часу воно безпосередньо впливає на формування стопи і навіть ходи.

Тому важливо підбирати дитячі кросівки, орієнтуючись на конкретні вимоги. Велика кількість пропозицій не означає, що вибір буде простим, адже багато моделей абсолютно не відповідають навіть базовим розумінням про ідеальну пару змінки.

Огляд найпопулярніших моделей, які підходять як змінне взуття

Коли батьки вибирають дитяче взуття для дитини в садок, то часто приходять до різних рішень:

  • тапочки — вони зручні, не здавлюють стопу, м'які, але при цьому не завжди приймаються безпосередньо в дошкільній установі, краще пошукати укріплені з наявністю додаткової фіксації;
  • босоніжки — легке взуття на будь-яку пору року, але обов'язково потрібно вибирати модель із закритим задником та захистом пальців ніг;
  • кросівки — краще варіанта не придумаєш, бо стопа надійно фіксується, дитина добре почувається навіть при активному відпочинку.

Якщо в групі не дуже жарко, то кросівки стануть чудовим рішенням для малюка. Ви можете підібрати модель у бренда PUMA із застібками, щоб у дитини не виникло проблем із зав'язуванням шнурків.

Рекомендації, які допоможуть зробити правильний вибір

Звертайте увагу на матеріал взуття: це повинні бути еластичні та дихаючі тканини, які ідеально повторюють контур стопи. Занадто жорстке взуття передавлюватиме ніжку і тим самим порушуватиме кровообіг. Оскільки малюки дуже активні, то треба враховувати і вагу кросівок — віддавайте перевагу невагомому взуттю. Підошва має бути гнучкою та неслизькою, а ще мати невеликий підбор.

В інтернет-магазині PUMA ви зможете знайти спортивне взуття для дітей на будь-який сезон. Кросівки підійдуть не тільки для дитячого садка, але й для щоденного носіння.