Часто батьки, купуючи своїй дитині одяг, не звертають уваги на бренд, керуючись виключно ціною та зовнішнім виглядом. Причин цього явища кілька.

Наприклад, багато хто вважає, що вибираючи малюкові брендові речі, батьки тішать своє самолюбство, а дітям все одно, що на них одягнено, тому це доля гламурних матусь, які живуть в Інстраграмі. Також існує думка, що брендові речі з дитинства - це прямий шлях до розпещеності дитини.

Але це не так, не варто вважати брендовий дитячий одяг виключно даниною моді. Кожна відома марка дитячого одягу — це насамперед довгі роки роботи, колосальний досвід та суворий контроль якості. Дитячий брендовий одяг не тільки модний, в ньому дитині точно буде зручно, адже до її якості висувають особливі вимоги.

Вигідно придбати дитячий одяг від брендуMelby ви можете, пройшовши за посиланням https://babyfashion.com.ua/melby!

Переваги дитячого одягу відомих марок

Бренди дитячого одягу та взуття (особливо це стосується європейських брендів) приділяють багато уваги дизайну, продумуючи його до найдрібніших деталей. У дитячому одязі не повинно бути зайвих нефункціональних деталей. Це дуже важливо для зручності малюків, адже, наприклад, немовля не буде спокійно спати, якщо йому щось тисне або натирає. Також важливо наскільки швидко дитину можна одягнути, тобто одяг повинен мати зручні застібки, коміри і т.д.

Для пошиття дитячого одягу використовують якісні натуральні та синтетичні тканини, які не викликають алергії та подразнень. Для одягу, який безпосередньо стикається з тілом, зазвичай використовують натуральні тканини.

Створення колекції дитячого одягу – це тривалий та трудомісткий процес, у якому задіяні досвідчені модельєри, дизайнери.

Брендові речі дозволяють сформувати у дитини смак та гарантують безпеку

Дешевий дитячий одяг, який продається на ринках і в маленьких магазинчиках, що не належать відомим торговим маркам, відрізняється від брендового дитячого одягу ціною. Так, такий не фірмовий одяг справді коштує дешевше. Але ціна дитячого одягу багато в чому залежить від вартості матеріалів, саме тому, для того щоб він був дешевшим виробники можуть використовувати у виробництві низькоякісні штучні тканини та різні хімічні барвники, які небезпечні для здоров'я дитини і при зіткненні з тілом малюка є причиною появи алергії у новонароджених та висипу у дітей старшого віку.

Погані тканини не брендового дитячого одягу часто рвуться, а фурнітура низької якості ламається і батькам доводиться нести річ у ремонт або купувати нову. Фірмові речі служать, набагато довше і дуже рідко псуються.

Таким чином, купуючи одну, дешевшу річ, ви повинні бути готові, що її доведеться замінити купівлею нової речі. Чи все-таки одразу купити хорошу, фірмову річ?