Ще 10 років тому зустріти кулери в офісах можна було з великою рідкістю: вони стояли переважно лише в іноземних компаніях і на найбільших підприємствах. Тепер же бутлі з водою є нормою для фірм будь-якого рівня та достатку, а їхня відсутність зовсім може здивувати.

Переваги доставки води до офісу

Оскільки якість водопровідної води не завжди вселяє впевненість, кулери швидко набули популярності і стали одним з найбільш затребуваних предметів в офісі. На роботі люди проводять багато годин кожну добу, так що періодично просто необхідно зробити паузу і випити трохи води або гарячого чаю. Саме з цієї причини доставка питної води в офіс стала настільки популярною.

Домовившись про регулярну доставку чистої води в офіс, ви отримаєте безліч переваг:

  • Бутильована вода питна у Києві акуратно та ненав'язливо створює позитивне враження у клієнтів та працівників вашої компанії;
  • Запропонувати гарячий чай чи ароматну каву співрозмовнику чи гостю вашого підприємства – чудовий метод розташування до себе людини та налагодження приємної психологічної обстановки;
  • Якщо у вашому офісі є звичайним явищем очікування в коридорах, чергах або на ресепшені, то склянка води або філіжанка чаю приємно і непомітно скоротять час, і клієнт залишиться задоволений;
  • Кулери органічно вписуються в офісний дизайн завдяки своєму нейтральному оформленню. Крім іншого, в сучасності існує великий асортимент різноманітних кулерів, тому підібрати оптимальний для своєї установи зможе кожен;
  • Одним з найважливіших плюсів є те, що встановлюючи сулія води в офісі, вам повертається подяка ваших службовців у відповідь.

Чиста питна вода – запорука бадьорості та успіху. До того ж, таким чином, ви думаєте про самопочуття ваших підлеглих. І це не порожні слова: за статистикою, якість роботи безпосередньо залежить від кількості склянок води, випитих людиною за день. Адже зі втратою води в організмі людина втрачає бадьорість і починає швидко втомлюватися. Тому необхідно своєчасно поповнювати запас води в організмі. Пропонуючи свіжу воду колегам, ви дбаєте про їхнє здоров'я та покращуєте свій імідж керівника.

Кулери для води бувають різними за своїми характеристиками та зовнішнім дизайном, тому кожен зможе вибрати варіант до душі, який чудово виглядатиме в офісі.

Вивчивши сферу забезпечення питною водою, можна знайти хорошого та надійного виробника за адекватним цінником. Якщо ваша установа пов'язана зі сферою громадського харчування, у цьому випадку якість питної води для вас буде ще важливішим аспектом. З кожною новою доставкою кур'єр надасть документацію з детальними результатами аналізу. Для будь-якої кваліфікованої фірми це не проблема, оскільки на виробництві чистої питної води спеціальна лабораторія має проводити такі аналізи щодня.