Сьогодні додаткова страховка – це одна з найпопулярніших послуг під час покупки техніки. Той, хто вже її купував і зіштовхнувся з необхідністю ремонту пристрою, розуміє всі переваги додаткового страхування. Інша ж частина людей остерігається цих послуг і вважає, що вони не потрібні. Рішення ці викликані насамперед великою кількістю міфів, які поширюються навколо страхових продуктів. Саме тому ми попросили спеціаліста страхової компанії Екта Сервіс розвінчати найпопулярніші міфи додаткового страхування техніки і розповісти, як все відбувається насправді.

Міф 1. Компанії, які продають послуги додаткового страхування, не ремонтують техніку самостійно.

Так, це правда. Є страхові компанії, які не ремонтують техніку самостійно. Вони направляють пристрої клієнтів в партнерські сервісні центри, які виконують ремонт. Це не дуже зручно для клієнтів, адже їм часто доводиться оплачувати ремонт самостійно, а потім чекати на компенсацію від компанії.

З самого початку існування Екта Сервіс має власний сервісний центр. Це головна перевага компанії, адже з додатковою страховкою від Екта ви повинні всього лише зареєструвати звернення, безкоштовно відправити нам зламаний пристрій поштою і протягом двох тижнів так само безкоштовно отримати вже відремонтовану техніку.

Компанія впевнена у своїх майстрах, адже сама їх обирає, а тому гарантує якість ремонту техніки.

Міф 2. Термін дії гарантії відрізняється залежно від надійності пристрою і того, наскільки складний ремонт.

Ні, це неправда. Ні в гарантії виробника, ні в послугах додаткового страхування термін гарантії не залежить від надійності пристрою або ж складності ремонту. 

Під час розробки наших продуктів ми орієнтуємось на технічні характеристики та особливості техніки, для того щоб передбачити можливі поломки і надати нашим клієнтам лише потрібні для них послуги.

Так, Екта Сервіс пропонує послугу продовження гарантії від 1 до 5 років, а також інші види наших послуг для будь-якої техніки незалежно від того, наскільки складним може бути ремонт. У вас може зламатись одна крихітна деталь, або ж вам потрібно буде замінити пів пристрою. Це не має значення. 

Також зверніть увагу на те, що потрібно самостійно перевіряти строк дії гарантії виробника, адже іноді консультанти в магазинах можуть озвучувати неправильні її терміни. Також варто подивитись, коли починається дія гарантії: з дати покупки товару чи з дати його виробництва.

Міф 3. При покупці послуги додаткового страхування ремонт техніки можливий, тільки якщо поломка сталась з вини виробника, або ж якщо вона пов’язана зі зносом деталей пристрою.

Ні, це неправда. Додаткова гарантія відрізняється від гарантії виробника тим, що вона ремонтує будь-які пошкодження пристрою, навіть якщо поломка техніки це вина вашої кішки чи собаки, або ж якщо ви залили вашу клавіатуру чаєм. Просто виберіть необхідний вам вид послуги при покупці техніки.

Міф 4. Під час ремонту техніки спеціалісти встановлять інші, старіші деталі, або ж замінять їх китайськими підробками.

Ні, це неправда. Екта Сервіс такого точно не робить. Ми використовуємо тільки оригінальні та сертифіковані запчастини, за які несемо відповідальність. Саме тому ми гарантуємо повторний безкоштовний ремонт техніки протягом 6 місяців після її повернення клієнту, якщо та ж сама поломка станеться у нього знову. Ми турбуємось про наших клієнтів, а тому намагаємось зробити все можливе, щоб вони були впевнені у тому, що Екта Сервіс ремонтує техніку якісно.

Міф 5. Додаткова страховка техніки це дорого.

Ні, це неправда. Вартість додаткової страховки техніки в день дешевша, ніж ціна еспресо у вашій улюбленій кав’ярні. Втім, наприклад, сплачуючи всього 5 грн/день, ви почуваєтесь спокійно, бо знаєте, що у разі непередбаченої ситуації про вашу техніку потурбуються. 

Міф 6. Страхові відмовляють в ремонті, посилаючись на те, що ремонт неможливий.

Це точно не про Екта Сервіс. Якщо офіційний виробник ще може відмовити в ремонті, аргументуючи це тим, що поломка сталась з вини споживача, або що пристрій непридатний до ремонту, то ми або ремонтуємо пристрій, або повертаємо клієнту гроші.

Так, якщо наша компанія не зможе відремонтувати ваш девайс, або ж у нас не буде потрібних деталей, ми 100% повернемо кошти, які клієнт витратив на оформлення додаткової страховки. 

Послуги додаткового страхування техніки спрямовані на те, щоб пристрої покупців служили довше, щоб люди не викидали їх, якщо вони зламались, а лагодили без клопотів та з економією коштів. 

Оформіть одну з послуг додаткового страхування техніки від Екта Сервіс і на власному досвіді переконайтесь в надійності компанії та якості надання її послуг. Зробити це можна онлайн або офлайн у магазинах-партнерах Екта Сервіс (їх перелік можна знайти на офіційному сайті компанії).