До вибору одягу для маленької дитини потрібно поставитися дуже уважно, адже головне не красиві кольори і креативний дизайн, а якість матеріалу. Тканини для дитячого одягу постійно контактують з ніжною і чутливою шкірою малюка, тому до них пред'являються особливі вимоги. Вкрай важливо, щоб тканина для дитячого одягу була натуральною, в міру теплою, м’якою і приємною. Натуральна тканина одягу, пропонованого на сайті https://coolton.com.ua/ не викликає алергії і безпечна для дитини.

З яких матеріалів повинен бути виготовлений дитячий одяг?

  • Різноманітність дитячого одягу просто вражає. Однак перед покупкою необхідно переконатися, що річ буде зручною і не зашкодить малюкові. Високоякісні тканини, з яких шиють дитячий одяг, мають такі властивості:
  • Гігієна та безпека - матеріал не повинен викликати роздратування, почервоніння шкіри та інші симптоми алергії;
  • Довговічність - чим щільніше матеріал, тим міцнішим і зносостійким буде виріб;
  • Комфорт - одяг повинен бути м’яким і приємним, він не повинен викликати дискомфорту;
  • Гігроскопічність - слід віддавати перевагу тканинам з високим ступенем поглинання вологи;
  • Повітропроникність - матеріал не повинен викликати надмірне потовиділення;
  • Стійкість кольору - дитячий одяг перуть у кілька разів частіше, ніж одяг для дорослих, тому вироби з часом вицвітають і втрачають яскравість кольору.

Натуральні чи синтетичні тканини – що вибрати?

Звичайно, для пошиття дитячого одягу найбільше підходять тканини з натуральних волокон. Це матеріали, які зручні в носінні, екологічні, надзвичайно гігієнічні та приємні на дотик. Для продуктів, які безпосередньо контактують з чутливою шкірою дитини, ми рекомендуємо трусики, футболки,  боді з органічної бавовни та мериносової вовни. Також з таких натуральних матеріалів слід вибирати більш теплий одяг: блузки, штани, піжами. Існує правило, що чим ближче тканина до тіла дитини, тим більше в ній має бути натуральних інгредієнтів. Купуючи речі для дітей, звертайте увагу на склад матеріалу, зазначений на етикетці.

Багато хто вважає, що екологічно чистий дитячий одяг – це просто речі з несинтетичних матеріалів. Але перевага в тому, що дитячий одяг з еко-бавовни набагато м’якше і приємніше на дотик. Органічна бавовна, що використовується у виробництві дитячого одягу, не піддається впливу пестицидів і гербіцидів, генетичної модифікації, машинного збирання, в якому токсичні частини бавовни змішуються з основною сировиною.