Послугу вантажного таксі замовляють, коли потрібно перевезти великогабаритний вантаж, що міститься в газелі або невеликій вантажівці. Перевезення можливі як у межах міста, так і в передмістя, а також до іншого міста в межах країни. Машина приїжджає на час, який призначив клієнт; після закінчення робіт оплачується фактично витрачений годинник.

Для замовлення послуг вантажного таксі тисни на цей лінк!

Такі вантажоперевезення вважаються найбільш зручними та економічно вигідними. Адже клієнт сам визначає, який транспорт буде задіяний і які додаткові послуги знадобляться (упаковка, розбирання та збирання меблів тощо). При цьому він може сам контролювати весь процес, так і доручити його ведення від початку до кінця фахівцям компанії, просто позначивши свої пріоритети.

Водій вантажного таксі при перевезенні визначає оптимальний маршрут для своєчасної доставки, щоб заощадити час та гроші клієнта. Хороше знання міських напрямків – обов'язкова умова для роботи водіїв у сервісі вантажних перевезень CarGoo. Збереження вантажу буде забезпечено, незважаючи на не найкращу якість українських доріг.

Вантажоперевезення

Переїзд або просто перевезення великого вантажу – ситуація, яка потребує мобілізації зусиль та організаційних здібностей. Причому неважливо, хто переїжджатиме — сім'я із двох людей або цілий офіс. В обох випадках потрібно передбачити безліч дрібниць.

На допомогу в цьому випадку прийде компанія, що спеціалізується на перевезенні вантажів. Вона надає як транспорт, так і людей, які допоможуть зібрати, запакувати, завантажити та перекласти все необхідне. Перевага спеціалізованої компанії в тому, що кожен її співробітник налаштований на ефективне виконання завдання, тому що від цього залежить зарплата.

При замовленні послуги вантажоперевезення клієнт сам вибирає, що саме буде включено. Надання транспорту та вантажників – це базова опція, але також співробітники компанії можуть упаковати речі, розібрати меблі і зібрати її на новому місці. Вантажники піднімуть меблі та речі будь-якого габариту на будь-який поверх, встановлять їх туди, куди буде вказано клієнтом.

Зрозуміло, що головне побажання клієнта при вантажоперевезенні – збереження вантажу. Сервіс вантажних перевезень CarGoo надає гарантію та несе відповідальність за свою роботу, це забезпечується, зокрема, оформленням договору та акту про виконані роботи. Кожне добре виконане замовлення працює на імідж компанії.