Зголодніли? Не знаєте що приготувати, бо до вас їде купа людей? Задумали провести тихий вечір з сім’єю? Тоді La П’єц до ваших послуг – доставка піци до 29 хв. якщо ви знаходитесь у зеленій зоні, і всього 59 хвилин – якщо у жовтій. Вам не потрібно бігти до магазину, стояти біля плити – наші кур’єри уже мчать до вас, ваші близькі зможуть скуштувати найсмачнішу, найсвіжішу піцу у Львові!

Звідки вона прийшла?

Всіма улюблена піца не зовсім сучасна страва, як це вважається, вона існує вже декілька тисячоліть. Але у La П’єц https://la.ua/ є багатий вибір найсмачнішої піци в світі! Ще у Стародавніх Єгипті, Персії біла відома популярна страва селян – хлібні коржі з різними овочевими та м'ясними інгредієнтами. У традиційний рецепт стародавньої єгипетської їжі входили фініки та сир. Піца, яку запікали стародавні греки, вже трохи наближає нас до сучасної страви.

Потім вже римляни запозичили рецепт. Відтоді вважається, що саме в Стародавньому Римі почали випікати піцу. Довгий період вона вважалася їжею для бідних, залишалася популярною серед сільських мешканців і матросів. 18 століття започаткувало появу перших піцерій. Вони в чомусь походили на сучасні заклади – місце для приготування тіста, наповнювачів та приправ, столи для відвідувачів, і навіть практикували піцу з собою. З можливістю використання помідорів, піца придбала майже сучасний вигляд.

Поступово ставлення до страви змінювалось, і вона перестала бути їжею тільки для простих людей. У 19 столітті підкорила царських осіб і здобула ім’я «Маргарита» від Еспозіто в Італії. Потім мандруючи світом прийшла до Америки і здобула свої малесенькі бортики, які дозволяли розмістити ще більше начинки. У японських піцайло страва набула нового смаку від присипання сухим тунцем та травами. Сьогодні наша піца на дровах – найулюбленіша страва львів’ян та гостей міста

Види піци від La П’єц

Кожна страва на сайті має фото, опис інгредієнтів. Ми пропонуємо – грибну або вегетаріанську, м’ясну або рибну, сирну, вегетаріанську, видалити або додати продукти, які вам до вподоби. Замовляючи піцу з доставкою, можна включити напої, салати або десерти нашого виготовлення. Полюбляєте піцу? Хочете, щоб піца була смачною, гарячої і вчасно? Тоді зробіть свій вибір:

  • з двома видами м'яса, сиром і овочами – «Карбонара»;

  • класична вишукана «Пепероні» з гострим соусом та пармезаном;

  • пікантна «Гавайська» з ананасом, куркою і оливками;

  • фірмова La П’єц з особистою італійською шинкою, ковбасою салямі, делікатним прошутто;

  • легкі сирні та овочеві – «Маргарита», «Вегетаріано».

Сьогодні, щоб отримати смачну їжу, не потрібно нікуди їхати, бігти. Для замовлення через інтернет слід лише вибрати варіант за своїм бажанням, визначитися з кількістю, одним кликом занести страви в «кошик» і смачна піца з доставкою вже мчить з найближчої піцерії.

Для зручності ми поділили місто на зони: близько розташовані до нашого сервісу клієнти (зелена зона) отримають замовлення вже за 29 хвилин, віддалені райони (жовта) – доставка приїде за годину.