У ранні дитячі роки закладається фундамент майбутнього характеру, і формуються особистісні риси людини, які впливатимуть на все її подальше життя і на життя його близьких. І як важливо не прогаяти цей дорогоцінний час, щоб закласти підставу для теплих і довірчих взаємин зі своїми дітьми. Важливий вплив на це оказує читання дітям вголос. Коли люблячі батьки, беруть свою дитину на руки і читають їй яскраву і цікаву книгу, в цей момент діти розуміють, що вони дорогі для своїх батьків і улюблені ними, вони разом з ними відчувають і мислять.

Книжковий інтернет-магазин zlatka.ua пропонує багатий вибір цікавих книжок для маленьких читачів!

Читання – це повноцінна їжа для розуму

Коли дітям читають вголос, вони з ранніх років знайомляться з друкованими літерами та дізнаються, що написані знаки у цих книгах відповідають сказаним словам. Грамотно підібрані книги, які пропонує магазин дитячих книг Златка, допоможуть дитині ясно мислити та добре опанувати свою мову. Якщо ж людина добре володіє своєю мовою, вона зможе правильно висловлювати свої думки, а це, своєю чергою, є ключем до взаєморозуміння між людьми. Адже читання дітям допоможе активізувати синаптичні зв'язки в їх сприйнятливому мозку. Якщо разом з дітьми не тільки читати книги, а й розмірковувати про прочитане, це розвине у них кмітливість та пам'ять.

Мудрі батьки, читаючи своїй дитині, ще й спостерігають за її реакцією, так вони багато дізнаються про найбільш приховані риси її характеру, які тільки починають проявлятися. А добре підібрані книги допоможуть спрямувати мислення дитини у правильне русло і можливо розвинути у неї неабиякі здібності. А купити казки ви завжди можете на сайті книжкового магазину Златка!

Навчання новим моделям поведінки

Дитина за допомогою книг розуміє, як потрібно дружити, що означає ділитися, як сприймати ті чи інші життєві ситуації. Буде добре, якщо батьки після прочитання книги обговорять з дитиною прочитане і дадуть їй їжу для роздумів. Таким чином, процес навчання буде безперервним.

Які книжки обирати?

Для читання дитині вибирайте тільки хороші книги, які можуть навчити її чомусь корисному та доброму, з яскравою та красивою обкладинкою та ілюстраціями, та з гарним стилем викладу, вибирайте ті книги, які будуть цікаві як вам, так і вашій дитині. Читайте своїм дітям, наприклад, захоплюючі історії, які допоможуть їм розвинути свою уяву або про тварин та природу – такі книги познайомлять їх із навколишнім світом.