Зручні жіночі босоніжки користуються великим попитом влітку або пізньої весни, коли на вулиці висока температура. Однак ви не хочете, щоб взуття доставляло дискомфорт при носінні, тому варто придбати відповідну модель. На що варто звернути увагу, вибираючи зручну пару?

Одним з найважливіших аспектів при виборі босоніжок є матеріал виготовлення. Він повинен бути приємним, тому ідеально підійдуть зручні шкіряні босоніжки, які мають м’яку текстуру і облягають стопу. Також варто вибирати моделі з натуральних матеріалів, наприклад, тканини. Чи будуть доречні босоніжки з екошкіри? Так, але варто звернути увагу на розташування смужок, а також на ширину взуття. Вузькі моделі неодмінно будуть натирати власницям широких ніг, тому краще шукати взуття, що відповідає повноті і розміру ноги. 

Крім матеріалу, важливі також підошва і тип каблука. Підошва повинна:

  • давати вам відчуття стабільності,

  • допомагати зберігати рівновагу.

Не завжди зручні лише жіночі босоніжки на плоскій підошві – літні моделі на платформі теж можуть бути зручними, за умови наявності потрібної висоти. Підйом, тобто каблук або танкетка, спричиняє зміщення центру ваги до пальців, що може викликати біль у передній частині стопи. У ідеально збалансованому взутті це відчуття зменшується.

Які жіночі босоніжки стануть модним і ультразручним вибором?

Теорія є теорією, але часто практика виявляється дещо іншою. Вибираючи босоніжки, ви часто орієнтуєтесь на саму модель, тому що зазвичай купуєте взуття за певним призначенням, наприклад, на відпочинок, весілля чи вечірку. Чи має значення конкретна модель босоніжок для комфорту? Звісно так, але це не означає, що варто купувати тільки босоніжки на плоскому ходу, адже елегантні моделі можуть виявитися такими ж зручними. 

Босоніжки на танкетці - танкетка є відмінним компромісом між підборами і плоскою підошвою. Вона дає більше відчуття стійкості і дуже легко підходить до будь-якого образу. Босоніжки на танкетці добре поєднуються як з сукнею, так і з брюками. Оптимальна висота - 8 см. 

Босоніжки на платформі - платформа має однакову висоту по всій довжині взуття. Вона чудово ізолює стопи від землі, додає кілька сантиметрів і комфорт носіння. Такі зручні жіночі босоніжки найчастіше зустрічаються в спортивних або повсякденних образах.

Спортивні босоніжки - босоніжки такого типу повинні бути зручними за визначенням. Їх часто вибирають жінки, які займаються аматорським спортом. Тому вибір часто припадає на трекінгові босоніжки. Існують і спортивні босоніжки в міському стилі, тобто призначені для повсякденних занять, наприклад, прогулянок або шопінгу. Вони часто застібаються на липучках, а підошва профільована і має борозенки, які добре працюють в різних умовах.

Босоніжки на плоскому ходу – у цій категорії ви знайдете найбільше моделей на вибір. Це можуть бути ніжні босоніжки з ремінцем між пальцями. Цікавим рішенням є зручні босоніжки з нарощеним каблуком і ремінцем або моделі зі схрещеними бретелями і ремінцем. Не менш цікаво виглядають моделі в стилі бохо.