Самопливне обладнання для зерна, як відомо, є тією категорією товарів, що її широко та успішно застосовують у багатьох промислових галузях. Таке самопливне обладнання в основному призначене для ефективного переміщення зерна з іншими сипучими матеріалами у складі технологічного циклу на найрізноманітніших:

  • елеваторах;
  • комбікормових заводах;
  • млинах.

Що ще важливо знати про самопливні труби зернопроводів?

Самопливні труби виготовляються круглого та квадратного перерізу з листів товщиною починаючи від півтора та до трьох міліметрів. Це дуже якісне обладнання, яке чудово показує себе на практиці під час експлуатації та відрізняється своєю надійною роботою з довговічністю. Якщо ви хотіли б купувати справді оригінальну продукцію за найкращими цінами, бажано довіряти співпраці з надійними та перевіреними реалізаторами.

Таким сьогодні в Україні цілком заслуговано вважається підприємство AgroHelix з офіційним інтернет-сайтом, розташованим за адресою – https://agrohelix.com.ua. Компанія плюс до всього іншого є єдиним в Україні виробником цільнотягнутої шнекової спіралі. Тут надають широкий перелік послуг високої якості, а саме не тільки реалізацію якісних труб самопливних зернопроводу в широкому асортименті, але й:

  • продаж з виготовленням суцільнотягнутої та шнекової спіралі;
  • шнеки для комбайнів різних марок;
  • різної конфігурації транспортери;
  • комплекси зерноочисні;
  • вібросепаратори.

Серед популярних послуг не лише ремонт шнеків, а й їхнє фарбування з металообробкою. Співробітники компанії грамотно консультують клієнтів, вичерпно відповідають на всі їхні питання, а також професійно допомагають визначитися з потрібним замовленням. Якщо раптом у вас залишилися питання, поставити їх і уточнити на них відповіді ви можете зателефонувавши співробітникам компанії на один з номерів телефонів: +38 (063) 302-15-36 або +38 (067) 539-42-21. Тому в будь-якому випадку звертайтеся, адже дізнатися деталі ви можете при безпосередньому зверненні в https://agrohelix.com.ua. До речі, ви гарантовано залишитеся задоволені цією співпрацею та поповните ряди постійних клієнтів.