Кондиціонер – це прилад для регулювання мікроклімату. Сучасна спліт система здатна ефективно охолоджувати та нагрівати приміщення навіть якщо температура повітря надворі дуже низька.

Види кондиціонерів

Найбільший попит мають такі типи побутових кондиціонерів:

  • настінні;

  • канальні;

  • касетні;

  • підлогово-стельові.

Настінні кондиціонери, звичайно ж встановлюють зверху на стіні, ближче до стелі. Вони стали популярними завдяки різноманітному дизайнерському виконанню внутрішніх блоків, різній ціні. Встановлюються у квартирі, приватному будинку і котеджі. Мають специфічний прихований монтаж, тому впишуться в інтер'єр практично будь-якого приміщення. Вони надзвичайно продуктивні та здатні ефективно нагрівати чи охолоджувати повітря, легкі в користуванні. Мають систему із розподіленим блоком охолодження та провітрювання приміщення.

Касетні кондиціонери монтуються так само, але вони квадратні та мають жалюзі. Тому вони однаково розподіляють повітря по всій кімнаті. Це є величезною перевагою касетних кондиціонерів.

Канальні кондиціонери часто встановлюють в громадському місці, ресторані, торговельному центрі та ін. Вони універсальні завдяки різному монтажу. Вони кріпляться зверху на стелі або вертикально внизу стіни.

Де застосовують побутові кондиціонери

Побутовий кондиціонер потрібно підбирати розуміючи тип приміщення, в якому він буде встановлений. Для квартири та невеликого будинку підійде стандартна спліт система. Для котеджу або багатоповерхового заміського будинку відмінною буде мульти спліт система, яка складається з одного зовнішнього і декількох внутрішніх блоків. Великий будинок або виробниче приміщення потребує вже мультизональної системи – це справжній кліматичний комплекс для чіткого контролю мікроклімату.

Як обрати найкращий кондиціонер

Якісний кондиціонер має відповідати таким характеристикам:

  • Безпечність. Кондиціонер з озонобезпечним фреоном не буде шкодити здоров’ю;

  • Легкість встановлення та обслуговування;

  • Помірна ціна;

  • Енергоефективність. Вона дозволяє постійно використовувати кондиціонер;

  • Коефіцієнт корисної дії. Потрібно щоб він був високим.

Сучасні кондиціонери можуть охолоджувати, підігрівати, озонувати приміщення, підтримувати вологість, приєднатись до системи «розумний будинок».

Знаючи всі необхідні критерії ви можете вибрати необхідну модель.