Вступ до магістратури - ще один важливий крок студентів, до якого необхідно підійти з усією відповідальністю. Зазвичай у майбутніх магістрів, які тільки-но розпочинають планувати вступ на магістратуру, виникає багато питань. Адже ЄВІ (Єдиний вступний іспит) став обовʼязковим для вступу на магістратуру для усіх спеціальностей лише з 2020 року. На деякі найпопулярніші запитання бакалаврів ми відповімо у сьогоднішній статті. 

Коли проводиться ЄВІ?

Відповідно до наказу Міністерства Освіти та Науки України основна сесія Єдиного вступного іспиту відбудеться 22 червня 2022 року. 

У випадку, коли вступник зареєструвався на основну сесію, проте має бажання перескласти іспит або не зареєструвався на основну сесію, то він може прийняти участь у спеціально організованій сесії. Вона відбудеться 10 вересня 2022. Проте, участь у ній є платною.

Чи є різниця між ЄВІ та ЗНО з англійської мови?

Обидва тести проводяться у схожому форматі тестових завдань. Але у тесті ЄВІ кількість завдань менша, так як у ньому нема частини “Слухання” та частини “Письмове завдання”. Відповідно ЄВІ тест значно менший, проте і часу на його виконання відведено менше - лише 60 хвилин. Усі інші частини тесту ЄВІ побудовані за аналогією до ЗНО з іноземної мови.

Як підготуватись до складання тесту ЄВІ?

Правильний початок підготовки - запорука успіху. Перш за все необхідно визначити загальний рівень англійської та частини тексту, які викликають найбільше труднощів. Для цього рекомендуємо пройти тест на рівень мови та один з минулорічних тестів ЄВІ. Це допоможе визначитись, на чому необхідно сконцентруватись у підготовці та побудувати правильний план самостійної підготовки. Як він виглядає можна переглянути у цьому відео.

Ще більше відповідей про ЄВІ з англійської мови , які цікавлять кожного абітурієнта ви знайдете за посиланням.