Серед ряду різноманітних програм, які використовуються для міжнародного обміну студентами з різних країн світу, особливу увагу варто звернути на Work and Travel USA 2023. Це програма, яка надає можливість студентам із різних куточків світу здійснити подорож на територію Америки для роботи та знайомства із культурою повсякденного життя американців. Окрім того це ідеальна можливість заробити додаткові гроші, познайомитися з новими друзями, подорожувати, відвідати цікаві місця та покращити власні навички іноземної мови.

Основні критерії, які відображаються на популярності програми

Досить часто виникає питання, чому програма Work and Travel USA є настільки популярною. Тут варто звернути увагу на наступні фактори:

  • доступність - якщо здійснювати порівняння вартості туристичної подорожі та вартості, яку потрібно буде заплатити за програму, то ціна за останню буде на порядок доступнішою. Окрім того варто пам'ятати про те, що цей проект спрямований не тільки на відпочинок, але й на роботу. Тому сума, яку буде потрачено на програму, повернеться протягом декількох тижнів роботи;
  • можливість здійснення мовної практики - варто пам'ятати про те, що навички спілкування англійською мовою будуть корисними в будь-якому випадку. Під час перебування на території Америки студент стикнеться з процесами, коли у повсякденному житті йому постійно буде потрібно практикувати власну англійську мову. У подальшому це відобразиться на тому, що його знання та навички говоріння розвинуться. Він буде більш впевненим в собі та досить просто формулюватиме із складних речень максимально прості;
  • можливість поринути в справжні пригоди - для великої кількості студентів саме ця програма є тією межею, яка розділяє їхнє життя на дві абсолютно різні частини. Окрім того що студент стає більш самостійним, він може здійснювати процес подорожей з ціллю розширення власного кругозору та набуття нового життєвого досвіду.

Якщо розглядати умови, які вказуються у програмі, студент повинен перебувати на території Америки 4 місяці, серед яких три з них він повинен працювати. Для цього спеціально підписується трудовий контракт на певний проміжок часу. У тому випадку, якщо є бажання заробити більшу суму грошей, у студента є можливість претендувати на отримання другої роботи. Але тут варто звернути увагу на те, що під час сумісництва декількох видів зайнятості іноді можуть виникати проблеми, так як графіки роботи будуть співпадати.