Ряд захворювань обмежує можливості людини, але нерухомість не скасовує необхідності відвідування лікарень для здачі аналізів, поїздок до іншого міста або на дачу на літній період, переїзду на нове місце проживання. Таксі та громадський транспорт не підходять у цій ситуації. Єдиний вихідплатне транспортування лежачих хворих. Перевезення лежачих хворих забезпечує служба Меддопомога103, яка завжди готова допомогти у цій непростій ситуації. Компанія надає професійний транспорт, обладнаний усім необхідним для транспортування лежачих хворих по Україні, Європі та СНД.

Коли необхідне транспортування?

Виділяється безліч причин звернення до служби транспортування. Найчастіше виконується транспортування лежачих хворих із лікарні додому після проведення лікувальних процедур, операцій чи здавання аналізів. Регулярного відвідування клініки потребують пацієнти, які перебувають на діалізі.
Також компанія надає транспорт для доставки в аеропорт, на вокзал, санаторії та пансіонати.

Як проводиться транспортування

Виділяється послідовність надання послуги:

  • оформлення замовлення телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку;
  • подача автомобіля до вказаної адреси. На виклик виїжджає санітарна бригада;
  • хворого перекладають на м'які носилки та транспортують до машини. За потреби використовується спецобладнання;
  • складається оптимальний маршрут з урахуванням можливих заторів на дорогах.

Послуга надається цілодобово. Можливе перевезення лежачих хворих як по Україні, так й по Європі та СНД. Крім хворого в машині можуть бути присутніми супроводжуючі.

Особливості надання послуг з перевезення хворих

Транспортування лежачих хворих потребує залучення спеціалізованого транспорту, що забезпечує максимальний комфорт. Будь-яка тряска може спричинити погіршення стану людини. Особлива увага приділяється пацієнтам після операцій та травм, що потребує застосування спеціальних технічних засобів під час транспортування.

Основним засобом перенесення хворого є санітарна каталка, де пацієнт перебуває у положенні лежачи. При проходженні вузьких сходових прольотів та інших складних ділянках використовуються волокуші чи крісла. Для максимального комфорту надаються подушки, пледи в холодну пору року, одноразові простирадла. Влітку перевезення лежачих хворих із лікарні, на дачу чи аеропорт здійснюється на машинах, обладнаних кондиціонерами.