Інтренет-магазин  EVERGO надає надзвичайно широкий асортимент наметів для туризму від відомих виробників обладнання для активного відпочинку. При вивченні нових ландшафтів вам необхідно надійний притулок, де можна зручно виспатися й відпочити перед черговим днем пригод. Для створення правильних умов для сну вам знадобиться туристичний намет, який забезпечить оптимальну роботу в заданих умовах.

Якщо ви підіймаєтесь на найвищі вершини, вам знадобиться міцний експедиційний намет, здатний витримати найсильніші шторми та витримати тиск шарів снігу. З іншого боку, легкі туристичні
намети Sierra Designs добре підійдуть для трекінгу, та не обтяжуватимуть вас під час маршу. Ви можете звести їх у будь-якому місці біля стежки. Інші моделі добре зарекомендують себе під час сімейних походів. Там, головне, комфорт та великий корисний простір, який можна використовувати протягом усього дня. Всі ці корисні якості можна знайти в різних конструкціях туристичних наметів на evergo.com.ua.

Наскільки великий намет для кемпінгу вибрати

Розмір намету зазвичай залежить від кількості людей, що у поході. Туристичні намети мають бути досить великими, щоб забезпечити комфортне місце для сну та часто приховувати багаж від дощу. Всі виробники вказують кількість осіб, на яку розрахований цей намет, що можна враховувати при виборі. Найменший туристичний намет на 1 людину був виготовлений для людей, що подорожують поодинці. Найбільший вибір різних конструкцій серед 2-х, 3-х та 4-х місцевих наметів. Це найуніверсальніші моделі. Однак не забуваємо й про великі групи туристів. Серед пропонованих наметів ви знайдете вироби, розраховані на 8 та більше людей. Часто, якщо вам не потрібно далеко пересувати туристичний намет, ви можете вибрати версію трохи більшого розміру, яка дасть вам додатковий корисний простір й більшу свободу пересування в наметі. Різниця між 2-х і 3-х місцевим наметом буде дуже суттєвою.

Який тип конструкції намету для кемпінгу буде найкращим

Основою кожного намету є каркас зі складаних жердин. Він може набувати різних форм залежно від типу намету та його розміру. Кожне з рішень має свої переваги та недоліки, тому, зважуючись на конкретний продукт, варто заздалегідь ознайомитися з ним. Туристичні та експедиційні намети з каркасом є одними з найпоширеніших конструкцій. До їх переваг можна віднести простоту й високу стабільність. Все самонесуче, так що в екстреній ситуації можна поставити намет навіть без розтяжок. Невелика вада цього рішення - трохи менша корисна площа, бо верх нахилений до підлоги біля країв намету. Це місце найчастіше використовується для рюкзака.