Часто волосся тьмяніє і втрачає свій блиск і еластичність, стає ламким, а кінчики січуться. Все це свідчить про нестачу необхідних вітамінів та елементів. Боротися з цією проблемою досить просто, необхідно просто підібрати свій власний комплекс вітамінів для здорового волосся.

Перед тим, як почати курс лікування, необхідно визначити усі можливі чинники, окрім нестачі поживних речовин, які впливають на погіршення якості вашого волосся.

Це можуть бути гормональні збої, післяпологова депресія, волосся втрачає свою красу і починає випадати. Тут немає чого боятися, адже відновити здоров’я свого скарбу можливо за допомогою спеціального комплексу вітамінів. Він прискорить відновлення, та всього за кілька місяців відновить гормональний фон. Також причиною випадіння волосся можуть стати сильні стреси, тому варто здати розгорнуті аналізи на гормони.

На якість волосся, безумовно впливають використання гарячих девайсів: плойки, щипці, бігуді, фени. Бажано не використовувати гумові резинки, які руйнують структуру волосини, порушуючи цілісність кутикули. Тож не варто зловживати подібними маніпуляціями.

На що звертати увагу при виборі вітамінів для волосся?

Обирати кращі вітаміни для волосся варто, спираючись на власні потреби, та ті результати, яких хочете домогтися. Окрім біотину, подбати про ваше волосся допомагає вітамін Е, або токоферол.

Токоферол часто використовується у виробництві різних косметичних засобів, адже є потужним антиоксидантом. Тому капсули з вітаміном Е можна використовувати не лише для турботи з волоссям, а й використовувати як маски для обличчя.

Наше волосся на 90% складається з кератину, який, як відомо, окислюється під ультрафіолетовими променям, що призводить до порушення структури волосини, ламкості та втрати здорового блиску, щоб уникнути таких проблем, варто підтримувати нормальну кількість токоферолу.

Основними властивостями вітаміну Е групи є:

• стимуляція росту волосся та відновлення волосяних цибулин

• зменшення випадання волосся

• нормальна робота сальних залоз, профілактика та лікування лупи

• повернення сяяння та м’якості волосся

Ми часто думаємо, що краще обрати на сайті amrita.ua: таблетки чи капсули? Насправді, забезпечити здоров’я своїм локонам можна і ззовні і зсередини. Ви можете обрати таблетки, і паралельно використовувати капсули наносячи їх вміст на довжину. Такий метод допоможе забезпечити подвійний ефект, та прискорити регенерацію пошкодженого волосся, бо ж підтримувати його здоров’я і красу.