Все стрімкіше зростають ціни на енергоносії. І все частіше у власників приватних будинків виникає питання: як зробити мінімальними витрати на підігрів води та опалення. Багато хто вже звернув  свій погляд на монтаж сонячних колекторів львів, а саме на геліо системи. Проте не варто переоцінювати їх можливості та нехтувати правилами їх ефективного функціонування.

Особливості сонячних колекторів для опалення

Зважившись на придбання сонячного колектора для забезпечення теплопостачання вашого житла, необхідно встановлення теплового насоса львів та знати про деякі важливі особливості геліо систем. Колектори в основному служать для підтримки опалювальної системи, а не, як самостійні джерела обігріву. Це пов'язано з тим, що саме в опалювальний період енергія сонця є найнижчою. Обігріватися з допомогою сонячної енергії можливо, але складно. Умовами для цього є мала площа приміщень та висока теплоізоляція. Але навіть при цьому сонячне опалювальне обладнання, може покрити потреби в теплі не більше ніж на 30%.

Геліо системи не можуть замінити традиційні види опалення, і не знижують потужність працюючого опалювального обладнання. Сонячні колектори для опалення служать елементом теплопостачальної системи, а не заміною котла, підвищуючи ефективність опалення. Геліо системи для підвищення ефективності своєї роботи повинні проводити сезонне акумулювання енергії. Кожна система сонячних колекторів повинна передбачати монтаж систем опалення львів для можливості експлуатації виключно для літніх споживачів. Інакше тривалий період простою призведе до підвищеного паротворення теплоносія.

Комбіновані системи опалення

Стандартна опалювальна система містить наступні елементи.

  • Сонячний колектор, який застосовується для нагріву води. Таких пристроїв у системі може бути декілька штук.
  • Акумуляторний бак, ємністю до 500 літрів, оснащений двома змійовиками.
  • Вузол безпеки та насосного обладнання.