Взимку наша шкіра вимагає невпинної уваги та турботи, так як піддається несприятливим погодним факторам — вітру, морозу, надто сухому повітрю в приміщеннях. Особливо страждають відкриті частини тіла – руки, обличчя, губи. Тому в арсеналі кожної жінки повинні бути спеціальні косметичні засоби, які допомагають захистити нашу шкіру взимку. Якою повинна бути косметика для рук львів (http://imidg.com.ua/category/kosmetika_po_ukhodu_dlja_ruk) для зими?

 Косметичні засоби для обличчя взимку

Тонік. При мінусовій температурі підтримати тонус шкіри обличчя допоможе тонік для обличчя, але не на спиртовій основі! Краще вибрати засіб на масляній основі, добре, якщо до його складу буде входити вітамін Е.

Крем. Взимку необхідно купити оригінальну косметику львів (http://imidg.com.ua/) та використовувати креми, що містять не тільки поживні та зволожуючі компоненти, але і гіалуронову кислоту, вітаміни А і Е. Вони здатні захистити від несприятливих погодних факторів: частих перепадів температур, холодного вітру, надто сухого повітря в приміщеннях. Важливо дотримуватися правила нанесення крему перед виходом на вулицю взимку – наносити слід за півгодини, щоб він встиг повністю вбратися в шкіру.

Пудра та тональний крем. Тональний крем та пудра не тільки вирівнюють шкіру, але є додатковим захистом. Використовуйте крем-пудру, замість розсипчастої, остання дуже підсушує шкіру, або використовуйте  її по мінімуму. Гарним також у зимовий період буде купити декоративну косметику для губ ціна (http://imidg.com.ua/category/kosmetika_dlja_gub) та крем ВВ, в якому поєднані тональний та зволожуючий ефект.

Термальна вода-спрей. Взимку в приміщеннях повітря пересушене і тому потрібно в сумочці завжди мати флакончик термальної води у вигляді спрею для зволоження шкіри по мірі необхідності. Освіжайте обличчя та шию протягом усього робочого дня для відновлення рівня вологи в шкірі.

Для губ та рук

Щоб пом'якшити губи, а також захистити їх від вітру та негоди, застосовуйте бальзам для губ, або гігієнічну помаду. Можна використовувати і декоративну помаду, або блиск для губ, важливо лише правильно їх підібрати.