Практично будь-яка офісна робота передбачає використання комп'ютера. Десятигодинний графік у більшості випадків призводить до того, що людина проводить левову частку часу сидячи за комп'ютером. Тому надзвичайно важливо, щоб такий образ життя не привів до проблем зі здоров'ям. Насамперед, робоче місце має бути комфортним.

Дуже важливо вибрати правильний комп'ютерний стіл на http://centur.com.ua/, щоб він підходив по всіх параметрах конкретно вам.

В даний час, компанія CENTURION пропонує широкий асортимент комп'ютерних столів різних видів, розмірів і форм. При цьому в залежності від того для офісу або будинку вам потрібен стіл, купувати потрібно відповідно різні моделі.

Щоб визначитися з тим, який стіл вибрати під комп'ютер, представляємо вам кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Основними відмінностями в столах різних моделей є різниці у формах стільниці. Два головних типи комп'ютерних столів, прямі і кутові. Тут ви вже самі повинні визначитися, який з них буде більш підходящим для вас, адже тільки вам відомо, куди ви його збираєтеся поставити.

Перевага кутового комп'ютерного столу в тому, що він може більш компактно вписатися в інтер'єр і зайняти менше місця, ніж прямий.

Найбільш універсальною, з точки зору комфорту, є криволінійна стільниця з виїмкою посередині. Яку вибрати правобічну або лівобічну систему компоновки також вирішувати виходячи з розташування столу в квартирі або кабінеті.

Як відомо, люди діляться на два типи: ті, хто любить ставити клавіатуру зверху на стіл, і ті, хто ховає її в шухляді. Така полку потрібна, насамперед, у тих моделях, де стільниця не особливо великих розмірів і, відповідно мало місця. Тому для малогабаритних приміщень це буде найкраще рішення.

Висота столу також помітно впливає на ступінь зручності при роботі за комп'ютером. Якщо ваш зріст не відрізняється високими показниками або стіл призначений для дитини, то вибирайте меблі так, щоб, сидячи за ним, вам було зручно класти руки на нього, не підтягуючи їх. В протилежному випадку, вибирайте столи вище, щоб не згинати хребет.

Для домашньої обстановки дуже вигідно буде виглядати комп'ютерний стіл з комплектуючими поличками. Крім естетичної привабливості, це додаток приносить і чимало користі. З їх допомогою можна з легкістю вирішити проблему недостатнього простору, адже на них чудово розташуються ваші колонки, документи, книги та сувеніри.