Каблучка для заручин є яскравим свідченням бажання нареченого одружитися, символом готовності до серйозного кроку. Класична модель являє собою витончений золотий ободок з акуратним діамантом. У давні часи щиро вірили, що цей натуральний камінь має магічні властивості, позитивно впливає на союз двох люблячих сердець, зміцнює сім'ю.

Купити каблучку на заручини на вигідних умовах і  в стильному пакуванні можна в магазині «Gold.ua». Консультанти із задоволенням допоможуть вам зробити цю важливу подію незабутньою.

tjSV6e7XwfAqUt9Yx-fY548e755sYLRrKhCwXvjKunbY4V76E39oyBJY1QTSgHIaihsFWwcxqhOTooCBqQ6jdhuW8HzkdIB8rYslykGYwZUgsDcV_v9HHwN7QtQ2JU8tFa8vMtOuYarI

Усі ювелірні прикраси є дороговартісними покупками, однак, коли йдеться про каблучку на заручини, то це ще й незвичайний процес. Дуже важливо догодити коханій, щоб пропозиція була прийнята прихильно. Існує кілька поширених помилок, яких припускаються закохані чоловіки в такий відповідальний момент.

Економія на символічній ювелірній прикрасі

Безсумнівно, кожен вибирає варіант за своїми можливостями. Навіть за мінімального вибору віддайте перевагу якісній і стильній прикрасі, а не химерному виробу. Не забувайте, що каблучку для заручин можна дарувати кілька разів, наприклад, вручаючи дивовижну заміну на річницю весілля.

Зациклення на виробі з діамантом

Каблучка на заручини з цим каменем є безумовною класикою, проте існує безліч інших варіантів таких прикрас. Популярні також обручки з такими вставками:

  • Смарагди.
  • Сапфіри.
  • Фіаніти.
  • Різнокольорові камені.

Уподобання коханої можна розвідати за допомогою простих запитань. Крім того, підказку ви зможете відшукати, уважно спостерігаючи за поведінкою коханої в ювелірному салоні. Педантичний підхід і трохи фантазії дадуть дивовижний результат.

jYvgORuIDPc8bqzbDD_40raeIEIHBBdsD06InxVM5xJRxb81wE0XCJKFh5VKjdvjkg0J1PnnkVGUAgfyRJahdAPkFB5Bqhr8RQUroQA8uIQx93g4gIxQT8-BiO0aJ-0QT-QOjVLAEYnS

Понад усе власні вподобання

Основну роль у цьому процесі має думка дорогої серцю жінки, а не власний смак майбутнього нареченого. Звичайно, бути повністю впевненим у правильності вибору неможливо, але скласти приблизне уявлення про майбутню прикрасу ви все-таки можете. Для цього рекомендовано вивчити всі ювелірні вироби дівчини. У результаті можна вибрати варіант дорогоцінного металу — червоне чи біле золото, а також модель каблучки — тонка, широка, з камінням чи без нього.

Невдалі експерименти з незвичайними дизайнами

Модні дизайнери пропонують найнеймовірніші моделі каблучок для заручин, проте їхній вибір не завжди є вдалим рішенням. Ймовірність, що дівчині не сподобається екстравагантна прикраса — доволі висока. Виникли сумніви? Сміливо обирайте традиційний варіант, а покупку супермодної каблучки можна приурочити до інших подій. Звичними та безпрограшними вважаються такі варіанти:

  • Солітер з дивовижним каменем по центру прикраси.
  • Обручка на заручини з ювелірною доріжкою.
  • Виріб із трьома каменями різних форм.

Оригінальною можна зробити будь-яку каблучку для заручин, замовивши нанесення красивого гравіювання з внутрішньої сторони прикраси. Також, обираючи символічний подарунок, не економте на упаковці. Потворна коробочка здатна зіпсувати загальне враження.