В рамках тенденції створення домашнього затишку можна знайти, округлі форми, нейтральні та м'які кольори, простота і регулярність, вишуканість меблів. Атмосферу затишку додатково підкреслюють використані матеріали, та декор, тепле дерево, з якого виготовлені конструкції, рами, натуральний камінь, матеріали, що імітують традиційні тканини – шерсть або льон – все це створює ідилічний характер не тільки конкретного предмета меблів, але і всього інтер'єру, дозволяючи знайти внутрішню гармонію та спокій.

Час сірого

      Тенденція повернення до природності відображається також в бажанні купити меблі для вітальні (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/vitalni/) в стриманій кольоровій гамі. Також затишок та спокій та відчуття безпеки в оселі, вже довгий час створює, чорні кольори – коричневі і беж, на перший план все частіше висуваються сірого. Колір впливає на загальне враження від інтер’єру, та створює відчуття спокійною і елегантності. Крім того, багато дизайнерів вважають найбільш підходящім у важкі часи кризи, спокійні кольори. Як ніщо інше допомагає розслабитися після насиченого напруженості і того дня. Не тільки заспокоює, але і створює сприятливу атмосферу для заспокоєння і роздумів.

     Також постійно в моді класичне поєднання білого і чорного – але на цей раз у випуску  майже агресивний яскравий колір. Таке контрастне поєднання кольорів використовують столики з дерева (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/stoliki-1/) ціни на які дуже сприятливі. В сучасних аранжуваннях оселі, немає місця на велику кількість прикрас і дрібничок., тому яскраві кольори стають у пригоді. Одним з основних прикрас приміщення повинна бути тонка гра світла і тіні, доповнювати подекуди одним, сильно насиченим кольором (наприклад, червоним або фіолетовим) акцентом.

     Все частіше господар вибирає доповнення у вигляді, наприклад, кольорові крісла. У моді також обробка на високий блиск, натякає – також стилістично – до 60-х роки. Створити затишок в вашої оселі допоможе магазин інтеріо сторі львів (http://www.interiostory.com.ua/), тут представлені сучасні, класичні та елітні меблі на самий вибагливий смак.