Сьогодні відправлятися в часті закордонні тури може дозволити собі далеко не кожен житель нашої країни. А ось поїздки по містам власної держави багатьом з нас доводиться здійснювати нерідко. Деяким потрібно виїжджати в інший населений пункт з робочих питань. Багато людей  їде, щоб побачити родичів або друзів. Ну, а хтось таким чином подорожує, шукає нових вражень.

Досить популярним містом для внутрішнього туризму є Житомир. Це досить гарне і цікаве місто на північному заході країни з багатою історією. Тут чимало пам'яток, пам'ятників і скульптур. Відрізняється Житомир і привабливою архітектурою. По акуратним вуличкам міста приємно прогулятися самостійно або в компанії. Тут є де розважитися, відпочити. У місті багато невеликих кафе, хороших ресторанів, барів, клубів. Зрозуміло, достатньо і місць для культурного відпочинку. Ви можете сходити в музей космонавтики, природи, пожежної охорони, відвідати Ремісничий двір, особняк Філіппова. Уваги заслуговують також Замкова гора, Голова Чацького. Цікаво буде поглянути на Плоский будинок та інші архітектурні рішення. Також на території міста є безліч соборів, храмів, монастирів різного віросповідання.

Зрозуміло, щоб все це оглянути, вам буде недостатньо одного дня. Тому краще заздалегідь потурбуватися про житло. Заселятися в готель - досить дорогий варіант. Набагато вигідніше зняти окрему квартиру на пару днів. Так, ви можете заздалегідь подивитися квартири в Житомирі подобово на порталі vlasne.ua і підібрати найбільш підходящий вам варіант. Важливо, що всі пропозиції на ресурсі представлені від приватних власників. Таким чином, вам не доведеться доплачувати за послуги посередникам. Це сильно заощадить вам кошти.

Всі пропозиції на сайті супроводжуються детальним описом умов проживання, а також фотографіями. Тому ви будете заздалегідь знати про всі переваги і недоліки обраного житла.

На порталі можна підібрати досить бюджетні, але, разом з тим, комфортні варіанти. Є тут і пропозиції по розкішним апартаментам. Ви можете заздалегідь вказати у фільтрах, чого саме очікуєте від квартири: наявність каміна, сауни, джакузі, якоїсь певної техніки, посуди, балкона, кабельного телебачення, доступу до Інтернету. Система видасть вам відповідні вашим запитам пропозиції. Також ви можете заздалегідь уточнити, в яких квартирах дозволяється курити, куди можна в'їжджати з дітьми, тваринами, де допускається проводити вечірки.

Вкажіть при пошуку потрібний район і вартість, на яку ви розраховуєте - ці параметри також допоможуть спростити вибір.