sposoby-2_14900084044 Давайте сьогодні розглянемо один з безкоштовних методів просування сайту за допомогою дошок оголошень. Сьогодні дошки безкоштовних оголошень представлені в Інтернеті величезною кількістю і різноманітністю і вони можуть виявитися корисними для розкрутки сайтів і блогів. Корисним може виявитися не тільки посилання, залишене на дошці, а й саме оголошення з ключами в тексті, що дозволить збільшити посилальну вагу просуваємого ресурсу і одночасно збільшити трафік з самого оголошення.

Сучасна електронна дошка є результатом еволюції старої доброї газети. Майже у всіх друкованих газетах була рубрика оголошеня на різні тематики. Нині, коли популярність друкованих видань зійшла нанівець, електронні засоби масової інформації заповнили цю прогалину. Електронні дошки оголошень є сучасним способом швидкого розміщення інформації про ваші послуги або товари.

Найпопулярніші і відвідувані дошки оголошень дозволяють проінформувати досить велику аудиторію за короткий термін. На деяких дошках присутній етап модерації, але більшість дощок дозволяє відразу опублікувати оголошення і зробити його доступним для перегляду.

Відразу обмовлюся, що не усі дошки безкоштовних оголошень ставляться лояльно до розміщення посилань, а деякі взагалі забороняють їх розміщення, але крім них існує величезна кількість трастових дощок, де можна залишити якісне индексируюме посилання на ваш ресурс. Трафік з таких дощок оголошень, може бути набагато більшим, ніж з каталогів, головне правильно скласти оголошення.

Також незаперечною перевагою дощок оголошень стає безоплатність даної послуги, а також економія часу і грошей. Тобто, не виходячи з дому і не витративши ні копійки, ви можете робити пропозиції будь-якої тематики своїм потенційним покупцям або відвідувачам сайту, від нерухомості до дитячих іграшок.