Шафи-купе - звичайні шафи, але з розсувними дверима. Ці двері катаються по прикріплених до корпусу що направляє за допомогою спеціальних роликів. Перед шафою-купе не треба залишати багато вільного місця, оскільки розсувні двері закочуються один за одного.

Усі механізми розсувних дверей діляться на дві основні групи: з опорою на нижні треки та підвішені на ті, що верхні, що направляють.

Найбільше поширення у виготовленні корпусних меблів отримали системи нижнеопорные, як найбільш надійні і прийнятні в ціновому плані.

Шафи-купе на замовлення мають ряд безперечних переваг перед звичайними меблями з розсувними дверима. Економія місця. Не треба залишати багато місця перед шафою-купе для відкривання дверей.

Компактність і місткість. Є можливість використати будь-яке вільне місце : стіну, кут або нішу. Оскільки шафи купе зазвичай робляться під замовлення індивідуально, можна дуже ефективно спланувати використовуваний простір, не залишаючи вільних ніш, щілин.

Велике різноманіття використовуваних матеріалів і варіантів колірного оформлення.

Надійність. Не буде більше проблем з іржавленням петель, провисанням орних дверей. Профіль дверей виготовлений з алюмінію з якісним анодованим або ПВХ покриттям, уся тяжкість розсувних дверей спрямована вниз і доводиться на довговічні нижні ролики.

Безпека. Двері шафи-купе ні на кого не впадуть, і в них майже неможливо прищикнути пальці або інші частини тіла. Є декілька основних типів шаф купе, які відрізняються місцем установки і конструкційними особливостями. Досвідчений заміряє-дизайнер підкаже Вам найбільш оптимальний варіант виходячи з умов Вашого житла.

Корпусні шафи-купе - це каркас з листового матеріалу із задньою стінкою і розсувними дверима, що є самостійною конструкцією. Його можна посунути, перевезти в інше місце. Вбудовану шафу купе використовує як деякі елементи свого корпусу стіни, поли, стеля приміщення, куди він встановлюється. За рахунок цього можна зробити таку шафу від стелі до підлоги вписати його точно за місцем без щілин і ніш, використовуючи увесь можливий простір заощадити на використовуваному матеріалі.

Кутова шафа-купе збирається в кутку кімнати, може бути корпусною або вбудованою. Такі шафи дуже зручні і місткі, ідеально підходять для невеликих кімнат, де кожен сантиметр має значення. З їх допомогою будь-який кут житла можна максимально корисно пристосувати для зберігання речей.