• Головна
  • Зупинка лічильника води неодимовим магнітом – як вибрати магніт на воду?
21:45, 27 листопада 2015 р.

Зупинка лічильника води неодимовим магнітом – як вибрати магніт на воду?

Неодимовий магніт - найпростіше у своєму виконанні виріб, що дозволяє істотно економити на оплаті послуг водопостачання. Всі існуючі неодимові магніти розрізняються, по-перше, за розмірами, по-друге, за силою зчеплення, вимірюваної в кілограмах.

Готуючись оформити замовлення, користувач звіряє перераховані показники з моделлю встановленого у нього приладу обліку та розуміє, який найкраще купити магніт для зупинки лічильника води в Україні тут http://supermagnit.com.ua/магниты-на-счетчик-воды/ - саме з цією інформацією вам пропонується ознайомитися далі. Отримавши магніт, вам залишиться лише розмістити його на лічильнику в такому місці, при впливі на яке обертовий диск зупиниться.

Лічильники Minol

Найчастіше застосовуються в приватних будинках і квартирах, але підходять і для комерційного використання. Уміють вимірювати витрату гарячої та холодної води. Обсяг спожитої рідини визначається відповідно до кількості оборотів, зроблених обертової крильчаткою. На лічильник Мінол потрібен неодимовий магніт 55х25 силою зчеплення 100 кг.

Лічильники Itelma

Надійні та точні прилади, розраховані як на приватне, так і на промислове застосування. Показання спожитого ресурсу відображаються на механічному цифровому табло і можуть фіксуватися віддалено. Щоб зупинити такий прилад, потрібно купити неодимовий магніт розміром 5х3 см зі зчепленням 116 кг.

Лічильники Valtec

Дуже надійні, точні і довговічні прилади обліку отримали широку популярність як серед приватних користувачів, так і у різноманітних комерційних організацій. Зупиняються магнітом 5,5х2,5 см зі зчепленням на рівні 118 кілограмів.

Лічильники Siemens

Продукція цієї компанії відрізняється простотою конструкції, органічно поєднаної зі стабільністю роботи, тривалим терміном служби і по-справжньому німецькою точністю вимірювань. У продажу доступні модифікації, розраховані на облік холодної та гарячої води. Для зупинки лічильників цього виробника ви можете купити у http: //supermagnit.com.uaмагніт 5х3 см зі зчепленням 116 кг.

Лічильники Система М

Встановивши такий лічильник, ви з перших же місяців його використання відчуєте досить значиму економію: механізм характеризується високою точністю вимірювань і відсутністю самоходу. Щоб додатково зменшити витрати на оплату комунальних послуг, ви можете встановити на свій лічильник Система М неодимовий магніт розмірами 5х3 см і зчепленням 116 кг.

Ви ознайомилися з рекомендаціями з вибору магнітів для найпопулярніших лічильників на воду. В Україні офіційно магніти продає інтернет магазин неодимових магнітів "Супермагніт" відповідних розмірів з потрібною силою зчеплення – оформляйте замовлення і вже через місяць ви відчуєте економію на власному бюджеті!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...