• Главная
  • Главное управление Гоструда в Донецкой области о минимальной зарплате
14:42, 17 марта 2017 г.

Главное управление Гоструда в Донецкой области о минимальной зарплате

Главное управление Гоструда в Донецкой области о минимальной зарплате

У зв’язку з чисельними зверненнями щодо складових мінімальної заробітної плати Головне управління Держпраці у Донецькій області, в межах наданих повноважень, повідомляємо про наступне.

З 01.01.2017 відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017» встановлено мінімальну заробітну плату: у місячному розмірі - 3200 гривень; у погодинному розмірі - 19,34 гривні.

Слід зазначити, що мінімальна зарплата з 01.01.2017 р. не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів.

Мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка) установлюється в розмірі, не меншому за прожитковий мінімум, установлений для працездатних осіб на 1 січня календарного року (у 2017 році — 1600 грн.).

Статтею 3-1 Закону України «Про оплату праці» визначено:якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, роботодавець проводить доплату до рівня мінімальної заробітної плати, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати.

В той же час, законодавчо передбачено, що при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Минимальнаязарплата #Донецкаяобласть #УправлениеГоструда #Украина
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...