Ринок оренди квартир у Львові: прогнози та оцінки експертів

У великих містах оренда квартир завжди користувалась великим попитом. Подобові квартири знімають гості міста, а довгострокова оренда – це вихід для молодих сімей, що не мають власного житла, але хочуть жити окремо.

Сьогодні в Україні орендоване житло користується особливим попитом. На сайті https://www.lun.ua/ви можете побачити каталог новобудов Львова (Франківський район), самостійно проаналізувати ціни на квартири і зрозуміти, що вартість квадратного метру поступово піднімається. На жаль, далеко не кожен містянин може дозволити собі придбати власне житло, що недивно, якщо взяти до уваги економічну кризу та нестабільну політичну ситуацію в нашій країні. От й доводиться, поки нема достатньої суми, знімати квартиру.

Експерти впевнені, що ціни на довгострокову оренду у Львові будуть тільки зростати. Цьому сприяють декілька факторів. З кожним роком у Львів переїжджають все більше нових жителів, зокрема спеціалістів IT сфери, що отримують заробітну плату у валютному еквіваленті. Крім того, вартість зростає симетрично з підняттям цін на оплату комунальних послуг, а також інших товарів та сервісів.

Ціни на довгострокову оренду у Львові дуже різняться, але якщо брати середній показник, то вартість оренди однокімнатної квартири буде на рівні 4000 гривень, а трикімнатні апартаменти обійдуться не дешевше 9000-10000 гривень за місяць. До цієї суми ще треба додати комунальні платежі. Ще 3 роки назад ціни були у півтора рази менші.

Що стосується подобової оренди в місті Лева, то тут також є чудові умови для інвестування. З кожним роком Львів стає все більш туристично привабливим як для українців, так і для іноземців. І якщо останні особливо не переймаються ціною номерів у готелях, то для наших громадян вигідніше і зручніше знімати квартиру для короткочасного візиту у місто. У цьому сегменті ринку нерухомості стабільно найбільшу популярність мають однокімнатні квартири в центральних районах міста. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии