Добропільських абітурієнтів закликають робити вірний вибір та обирати європейську освіту

Щороку стіни шкіл залишають тисячі випускників, більшість з яких націлені на вступ до вищих навчальних закладів - університетів, академій, інститутів. Сьогодні цей відповідальний процес ускладнений тим, що деякі «виші» через ситуацію в країні залишились на окупованих територіях Донеччини та Луганщини.

Звичайно, значна частина навчальних закладів і їх викладачі переїхали до інших областей країни, а ось ті, що залишились, не мають відповідних ліцензій . Тому зараз, коли наближається пора вступу до вузів, абітурієнтам з окупованих територій та їх батькам слід добре поміркувати над тим, який виш обрати – той, що дає визнану у світі освіту та диплом державного зразка, чи навчальний заклад, після якого неможливо працевлаштуватися. І вибір, звичайно, буде за українським університетом чи інститутом, технікумом чи коледжем, зокрема й тому, що для переселенців існує спрощений порядок складання іспитів для вступу. Порядок прийому абітурієнтів з тимчасово окупованих територій затверджений наказом Міносвіти та науки України № 560 від 24.05.2016 року.

Сьогодні рейтинг «вишів» України продовжує зростати. Приклад цьому - Донецький національний технічний університет у Покровську. Це навчальний заклад європейського рівня з потужною матеріально-технічною базою, сучасним оснащенням аудиторій та новітніми лабораторіями, освітніми проектами та програмами. Його переїзд закладу жодним чином не позначився на рівні освіти студентів. Завдяки надійній базі – Красноармійському індустріальному інституту, наполегливій праці колективу, підготовленому аудиторному фонду, студенти ДонНТУ можуть отримувати знання з усіх запланованих дисциплін, а абітурієнти з окупованих територій вступити через освітній центр “Донбас – Україна”, що працюватиме з 19 червня до 30 вересня на базі переміщеного з окупованої території вишу .

Для студентів ДонНТУ відкрито багато можливостей для самореалізації: створено Молодіжний Хаб Покровська – простір для комфортної творчої роботи студентства. Міжнародна співпраця ДонНТУ розвивається у напрямку нових партнерських відносин з європейськими університетами – «виш» співпрацює із 42 закордонними університетами, науковими установами з 16 країн Європи та Азії, а за останні два роки 32 студенти пройшли стажування у європейських країнах .

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
109 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов