• Главная
  • Як можна так не любити своє селище?
Реклама
14:11, 5 июля 2017 г.

Як можна так не любити своє селище?

Реклама
Як можна так не любити своє селище?

В Донецькій області Добропільського району є селище Святогорівка. Більше ніж три роки постійно розглядається питання: “Дати згоду на знижку орендної плати компанії ДТЕК з 10% на 6% .Змінився вже другий склад депутатів , а наполегливість керівництва ДТЕК не припиняється.

Голові і секретареві місцевої ради вже “розтлумачили” ,що 6% для селища буде краще ніж 10% , а з кожним депутатом іде індивідуальна розмова і здійснюється тиск.

Цікаво , як далеко може піти компанія для вирішення цього питання на свою користь? Чи вистачить совісті вносити це питання ще раз на розгляд сесії,депутати колись піддалися на вмовляння представників компанії і проголосували за зниження ставки оренди , але нормативно-грошову оцінку землі не було зроблено і договір оренди не укладено. Тому в 2016 році депутати проголосували за повернення попередньої ставки в 10 %.Дивно, що ДТЕК з потужною юридичною службою не знайшла можливості привести свої земельні відносини згідно чинного законодавства. Якби це були дрібні підприємці та сільгоспвиробники, у органів прокуратури знайшлися б аргументи щодо заключення договорів оренди землі. На місцевих депутатів лягає моральна і людська відповідальність, а для голови з секретарем може настати час для кримінальноі відповідальності . Різниця після зменшення 4% орендної плати складає приблизно 600тис.грн. на рік.Для бюджету селища це дуже вагома втрата.Громадяни повинні знати тих депутатів , хто голосує за те щоб бюджет селища недоотримав близько 600 тис.грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Святогорівка #ДТЕК
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...