• Главная
  • Завтра в Доброполье пройдёт тренинг по поддержке предпринимательства
09:32, 6 июля 2017 г.

Завтра в Доброполье пройдёт тренинг по поддержке предпринимательства

Завтра в Доброполье пройдёт тренинг по поддержке предпринимательства

Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Луганській, Донецькій областях та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у конкурсі на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

Конкурс грантів для підприємницької діяльності адмініструє благодійний фонд  «Творчий центр ТЦК».

7 липня 2017 року в приміщенні Центру місцевої активності (м. Добропілля, вул. Фестивальна, б. 21, Палац культури м. Добропілля, ліве крило), з 11.00 до 13.00 відбудеться інформаційна сесія, під час якої буде представлено умови і процедуру проведення конкурсу на отримання малих грантів.

Фінансування буде надаватися для відкриття, відновлення або розширення підприємницької діяльності. Максимальна сума гранту - 250 тис. грн. Прийом заявок закінчується о 12:00 (за київським часом) 3 серпня 2017 року.

Підчас інформаційної сесії учасники зможуть поставити питання відносно порядку та умов участі у конкурсі та отримати консультацію.

За додатковою інформацією щодо умов участі звертайтесь до Шумари Андрія, регіонального представника адміністратора грантової програми [email protected]

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Доброполье #тренинг #ВПЛ #ПРООН #бизнес
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...