• Главная
  • С августа в Доброполье начнётся призыв на срочную военную службу в Национальной гвардии
11:21, 10 июля 2017 г.

С августа в Доброполье начнётся призыв на срочную военную службу в Национальной гвардии

10.07.2017 року м. Добропілля

Про призов громадян на строкову військову службу відповідно указу Президента України №178/2017 про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України

1. Провести призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Добропільського та Олександрівського районів для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1990-1998 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Добропілля, вулиця Незалежності 33, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до Добропільського об'єднаного міського військового комісаріату з 12 липня 2017 року в десятиденний строк та мати при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Добропільського та Олександрівського районів, зобов'язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з'явитись у міський військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу”, керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень, для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність, згідно з законодавством.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

8. Наказ довести до підприємств, установ, організацій.

Військовий комісар Добропільського об’єднаного

міського військового комісаріату

підполковник С.М.Пометун

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Доброполье #военкомат #призыв #НациональнаягвардияУкраины #военнаяслужба
10,0
Высокие оценки пользователей за Полезность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...