У Добропіллі поновлюють та актуалізують базу даних виборців

З метою поновлення, актуалізації бази даних Державного реєстру виборців щомісячно відділи РАЦС надають відомості про громадян України, які померли протягом попереднього місяця. Записи про таких осіб у Реєстрі зберігаються протягом п’яти років після чого знищуються Розпорядником реєстру. Протягом цього періоду зазначені записи знаходяться в статусі недіючих та в списки на виборчий процес не потрапляють.

Відділам РАЦС надано можливість реєструвати смерть громадян без паспортного документу, за медичною довідкою, у якій не завжди вказані всі дані особи: дата народження, місце народження, адреса реєстрації та інші. Відомості про таких осіб не завжди можна співставити з виборцями в Реєстрі. Відділ ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради проводить кропітку роботу по встановленню відсутніх даних для ідентифікації виборця шляхом запитів до інших органів, закладів та установ. Ця робота дуже відповідальна і помилки неприпустимі.

Також відділ ведення працює по виявленню померлих осіб, які померли багато років тому (до створення Реєстру виборців України) та помилково потрапили до Реєстру. Відповідно до законодавства, дані виборців обробляються лише за документальним підтвердженням тих чи інших обставин змін. Тобто самостійно, без наявності документів відділ не має права вносити будь-які зміни в Державний реєстр виборців.

Якщо Ви побачили в списках виборців людину, яка померла, просимо повідомити про цей факт виборчу комісію або відділ ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради (вул. Першотравнева, 83, каб. 216). Бажано при цьому зазначити приблизну дату та місце смерті цієї особи.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
71 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов