06277.com.ua

Мешканці Добропілля, долучайтеся до заняття футболом!

Органічною складовою фізичної культури і спорту, частиною культурного життя суспільства, розвитку фізичних, морально-вольових здібностей особистості, організації змістовного дозвілля є футбол – найпопулярніший вид спорту, яким займаються усі верстви населення: діти, молодь, дорослі, ветерани.

У процесі занять футболом у молодого покоління формується ряд важливих якостей: колективізм, цілеспрямованість, наполегливість. Футбол, як командна гра, дисциплінує дітей, виховує у них почуття взаємопідтримки і взаємодопомоги.

Протягом останніх двох років сталися серйозні зміни в спортивному житті нашого міста стосовно розвитку футболу: побудовано 5 спортивних комплексних майданчиків зі штучним покриттям, значно збільшено кількість населення , що систематично займається футболом , відкрито відділення футбольного клубу «Шахтар» для подальшого удосконалення дитячо-юнацького футболу.

І щоб ще більше збільшити спектр надання можливості дітлахам для занять цим видом спорту, за рахунок коштів місцевого бюджету виготовлені ворота та придбано сітки для дворового футболу за місцем проживання та навчання .

Адже здорове та міцне майбутнє покоління України починається саме з аматорського футболу, з можливості для кожної дитини поблизу домівки поганяти м’яча з друзями , сусідами, батьками , однокласниками на свіжому повітрі.

Тому, ми бачимо в дії , втілення в життя на практиці, цілеспрямованої Програми місцевої влади по оздоровленню, зміцненню здоров’я мешканців Добропілля засобами фізичної культури та спорту шляхом розширення спектру можливостей організації активного та рухового дозвілля.

Долучитися до занять з футболу на оновлених майданчиках можливо за адресами: Першотравнева 115; ЗОШ №7; інтернат; ЗОШ 19; ЗОШ 6 ; стадіон «Печориці» ( за межами поля 2 додаткові міні-футбольні майданчики); Банкова 10; Гагаріна 36; Молодіжний 8.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать