Центр розвитку підприємництва в Добропіллі інформує про нові грантові пропозиції

Центр розвитку  підприємництва в Добропіллі інформує про нові грантові пропозиції, Саманта Зайцева

Вчора, 15 серпня 2017 р. у Добропільському міському центрі зайнятості на базі Центру розвитку підприємництва відбувся захід за участю представників Данської Ради у справах біженців в Україні. Про це повідомляє Добропільська районна державна адміністрація.

Мета заходу – стимулювання підприємницьких ініціатив у безробітного населення, практична допомога у пошуку коштів для створення або відновлення бізнесу.

Захід відкрила Тетяна Яцура заступник директора центу зайнятості, яка проінформувала присутніх про унікальну можливість участі у грантових програмах підтримки бізнес – ініціатив та наголосила на готовність фахівців центру зайнятості надати допомогу з цього питання.

Данська Рада у справах біженців в Україні допомагає переселенцям влаштувати життя за межами окупованих територій. Розуміння важливості підтримки переселенців у пошуку роботи на новому місці проживання стимулює соціальних партнерів на ринку праці до створення спільних проектів.

Представник Данської Ради у справах Біженців в Україні Артем Ковтун –фахівець з економічного розвитку поінформував, що за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії розпочато нові програми, спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, а саме:

- «Програма підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та стабілізації їх життя шляхом надання можливості отримання професійної освіти»;

- «Програма для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу»;

- «Програма створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні».

Відвідувачам заходу була продемонстрована змістовна презентація, надані чіткі рекомендації щодо заповнення грантової заявки.

В рамках проведення заходу присутні також були ознайомлені з конкурсом з надання грантів для започаткування (відновлення) від Чеської недержавної гуманітарної організації «Людина в біді».

Провідний юрисконсульт Альона Петрова зупинилась на питаннях отримання фінансової підтримки по програмі «Український донецький куркуль».

Учасники заходу зацікавились наданою інформацією, прийняли участь у обговоренні практичних питань щодо подання онлайн - заявок про участь у конкурсі, вибору напрямків підприємництва.

У заході взяли участь 20 осіб, з них 16 безробітних у т.ч. внутрішньо переміщені особи, учасники АТО, молодь та інші, зацікавлені у розвитку своєї бізнес- ідеї.

Сьогодні кожен, хто мріє про власний бізнес, близький, як ніколи, до втілення мрії у дійсність!

Центр розвитку  підприємництва в Добропіллі інформує про нові грантові пропозиції, фото-1
Добропілля біженці населення допомога
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии