В Добропіллі 27 вересня буде проводиться перевірка з включенням сирен

Згідно зі статтями 19 та 30 Кодексу цивільного захисту України і на виконання «Плану роботи Донецької обласної державної адміністрації на вересень 2017 року» 27 вересня 2017 року буде проводиться комплексна технічна перевірка стану готовності територіальної (регіональної) автоматизованої системи центрального оповіщення Донецької області із включенням електросирен, відбором радіотрансляційної мережі та доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту з 14.00 год. до 14.30 год.

Повідомляємо що під час перевірки фактично в містах та населених пунктах області будуть включені звукові сигнали від вуличних електросирен (сигнал «Увага всім!») та буде проводитися транслювання тренувальної інформації по телеканалу «ДоТеБе», по радіоприймачам ФМ каналів на хвилі станції «Голос Донбасу» і по приймачам проводового мовлення «Укртелекому».

Сигнал "Увага всім!" - є попереджуючим сигналом і подається шляхом включення вуличних сирен, виробничих гудків та іншого звукового обладнання, яке раніш було встановлено на об'єктах господарювання для привернення уваги населення перед початком трансляції відповідної мовної інформації.

Після отримання цього сигналу необхідно включити радіо, телевізор, приймач радіотрансляційної мережі і прослухати повідомлення. Про прослухану інформацію повідомити сусідам.

В подальшому діяти згідно з вказівками чергового Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи облдержадміністрації.

Добропілля перевірка сирени
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии