У Добропіллі рятувальники провели для школярів урок безпеки

Профілактична робота серед підростаючого покоління – важлива складова діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Адже хлопчики та дівчата ще не мають достатньо життєвого досвіду, щоб бути впевненими у своїх силах разі виникнення надзвичайних ситуацій. Саме тому рятувальники приділяють максимум уваги навчанню дітей основам безпеки життєдіяльності. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Донецькій області.

11 жовтня представники 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели для учнів однієї зі шкіл м. Добропілля корисний урок безпеки. Школярі отримали чудову можливість дізнатися про правила поведінки у разі виникнення пожежі чи виявлення вибухонебезпечного предмету. За допомогою цікавих завдань та вікторин, рятувальники з’ясували, що більшість дітей усвідомлюють небезпеку, яку приховує в собі вогонь. Кожна дитина отримала змістовні листівки з переліком правил поведінки на випадок пожежі або будь-якої іншої надзвичайної ситуації.

Діти висловили рятувальникам подяку за корисне заняття та запевнили фахівців Служби порятунку, що завжди будуть дотримуватися правил безпеки. Представники ДСНС проводять подібні заходи в усіх населених пунктах області та сподіваються, що їх робота матиме позитивні результати.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов