У Добропіллі рятувальники провели для школярів урок безпеки

Профілактична робота серед підростаючого покоління – важлива складова діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Адже хлопчики та дівчата ще не мають достатньо життєвого досвіду, щоб бути впевненими у своїх силах разі виникнення надзвичайних ситуацій. Саме тому рятувальники приділяють максимум уваги навчанню дітей основам безпеки життєдіяльності. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Донецькій області.

11 жовтня представники 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели для учнів однієї зі шкіл м. Добропілля корисний урок безпеки. Школярі отримали чудову можливість дізнатися про правила поведінки у разі виникнення пожежі чи виявлення вибухонебезпечного предмету. За допомогою цікавих завдань та вікторин, рятувальники з’ясували, що більшість дітей усвідомлюють небезпеку, яку приховує в собі вогонь. Кожна дитина отримала змістовні листівки з переліком правил поведінки на випадок пожежі або будь-якої іншої надзвичайної ситуації.

Діти висловили рятувальникам подяку за корисне заняття та запевнили фахівців Служби порятунку, що завжди будуть дотримуватися правил безпеки. Представники ДСНС проводять подібні заходи в усіх населених пунктах області та сподіваються, що їх робота матиме позитивні результати.

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )