У творчі колективи ЦКД Добропілля прийняли нових дітей

У центрі культури та дозвілля м. Добропілля відбулася урочиста подія «Шлях до мистецтва» - у творчі колективи були прийняті нові діти. Про це повідомляє офіційний сайт Добропільської міської ради.

Цей святковий день запам'ятається дітям яскравими номерами кожного спортивного та творчого колективу. Вихованці колективів самі розповіли, що вони хочуть бачити нового в творчому році і як у них проходять заняття. Керівники і адміністрація підготували гумористичне відео - привітання дітям, що і стало родзинкою свята.

В кінці заходу діти дали обіцянку не пропускати заняття, добиватися успіхів, бути талановитими і сміливими. Кожній дитиніза традицією подарували стрічки з титулом "Юное дорование - 2017" та солодкі призи.

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать