Учні Добропільського ліцею їздили з екскурсією до Полтави

На початку жовтня 2017 року учні НВК-ліцею побували на навчально-тематичній екскурсії у м. Полтаві.Захід проводився Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді м. Добропілля. Про це повідомляє Добропільска міська рада.

Під час мандрів Полтавщиною діти відвідали знамениту Диканьку. З великим інтересом слухали розповідь про кохання Івана Мазепи та Мотрі, молодшої доньки Кочубея, його трагічну долю. Побували в старовинній Миколаївській церкві, де в мармурних склепах покояться 5 князів та 3 княгині відомого князівського роду Кочубеїв, помилувались Триумфальною аркою 1820р.

Екскурсія продовжилась у с. Опішня - знаменитій гончарній столиці України. Діти були приголомшені красою різноманітних гончарних виробів, де зібрана колекція творів майстрів-гончарів та художників-керамістів (близько 60000 одиниць) з усієї України. Наші учні мали змогу не тільки спостерігати за роботою гончарів, а й з їх допомогою самі створювати свій перший глиняний витвір.

Подорожуючи Полтавщиною, зупинились в одному із її сіл, де мали змогу взяти участь у театралізованому старовинному весільному обряді.

Екскурсія до Полтави поповнила знання дітей про історію, культуру, народні традиції українців та духовно їх збагатила.

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )