• Головна
  • Архівним відділом Добропільської РДА проведено круглий стіл на тему «Архів - історія, сучасність»
16:02, 13 жовтня 2017 р.

Архівним відділом Добропільської РДА проведено круглий стіл на тему «Архів - історія, сучасність»

Архівним відділом Добропільської РДА проведено круглий стіл на тему «Архів - історія, сучасність»

Сьогодні архівним відділом Добропільської райдержадміністрації проведено круглий стіл на тему «Архів - історія, сучасність», учасниками якого були особи, відповідальні за діловодство та стан архівної справи установ, підприємств, організацій району. Про це повідомляєДобропільська районна рада.

Від Добропільської районної ради у цьому зібранні приймала участь Любов Барлет, керуючий справами.

Василь Перейма – керівник апарату та Любов Чамор – начальник архівного відділу райдержадміністрації, нагадали про функції і основні завдання архівів – державного та відомчих, про важливість цієї ланки роботи.

Окрема увага була приділена діяльності експертних комісій юридичних осіб у зоні комплектування архівного відділу щодо забезпечення збереження та поповнення документами Національного архівного фонду України.

На питання, які цікавили присутніх, надавалися вичерпні відповіді.

Від особистого ставлення посадових осіб до дотримання вимог з діловодства та ведення архівної справи залежить доля багатьох людей, які звертаються або будуть звертатися до архіву за отриманням довідок соціально-правового характеру: про стаж та заробітну плату, про виділення або площу земельних ділянок, купівлю-продаж того чи іншого об’єкту, оформлення заповіту тощо.

Запропоновано було ознайомитися з переліком питань та визначитися з тими, які треба винести на розгляд наступного засідання «круглого столу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #архів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...