• Головна
  • Правоохоронці радять батькам навчити дітей правилам поводження з небезпечними предметами
13:22, 17 жовтня 2017 р.

Правоохоронці радять батькам навчити дітей правилам поводження з небезпечними предметами

У результаті бойових дій на Сході України в незаконному обігу опинилася велика кількість зброї та боєприпасів. Почастішали випадки травмування і загибелі людей, зокрема дітей, внаслідок незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами. Так, на Донеччині протягом поточного року 1 дитина загинула, а 3 були травмовані.

Працівники поліції постійно вживають заходів щодо запобігання потраплянню зброї та боєприпасів до мирного населення. Так, правоохоронці цілодобово чергують на блокпостах, несуть службу на авто і залізничних вокзал, патрулюють вулиці населених пунктів і ретельно перевіряють громадян та вилучаючи смертоносні предмети.

Також, співробітники поліції проводять профілактичну роботу, роз’яснюючи громадянам та дітям, як треба поводитись при виявленні підозрілих предметів. Уроки та факультативи з поліцейськими стали вже традиційними заняттями у школах Донеччини. Правоохоронці вже добре озброїли школярів знаннями щодо правил безпечної поведінки. Однак, батьки також мають підключитися до цієї профілактичної роботи і роз’яснювати своїй дитині, як слід поводитися у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Співробітники поліції закликають всіх батьків виділити декілька хвилин на розмову з дітьми і повторити з ними правила безпеки. Пам’ятайте: ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно дати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Інформуємо, що при виявленні вибухового пристрою або підозрілої речі необхідно негайноповідомити про знахідку представників поліції та аварійно-рятувальних служб за номерами 101, 102. При цьому,категорично забороняється:

- торкатися предмета і пересувати його;

- користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);

- заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;

- здійснювати звуковий, світловий, тепловий чи механічний впливна підозрілий предмет, адже практично всі вибухові речовини чутливі до різноманітних впливів.

Подбайте про безпеку своїх дітей, адже їх життя та здоров’я – найбільша цінність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#правоохоронці #поради #небезпека #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...