• Головна
  • У Добропілллі шукають патронатних вихователів
14:30, 27 жовтня 2017 р.

У Добропілллі шукають патронатних вихователів

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Про це повідомляє Добропільська міська рада.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Патронатний вихователь не може суміщати патронат над дитиною з іншими видами діяльності, які будуть перешкоджати якісному виконанню умов договору. Вік патронатних батьків: для мам від 35 до 60, для тат від – 35 до 65 років.

Патронатні батьки повинні пройти співбесіду і відповідне навчання з фахівцями. Патронатна сім’я буде отримувати зарплату. Один з патронатних батьків повинен бути безробітнім, оскільки основною роботою стає опіка над дитиною. Відповідно, йому або їй буде нараховуватися стаж. Розмір грошового забезпечення в період перебування дитини в сім’ї становить п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць, а в період між влаштуванням дітей – півтора прожиткових мінімуми.

Плюс на кожну дитину буде надаватися соціальна допомога – два прожиткових мінімуми для відповідного віку.

Прожитковий мінімум згідно із Законом України «Про Державний бюджет на 2017 рік» для працездатних осіб становить:

з 01 січня 2017 року – 1600 грн.

з 01 травня 2017 року – 1684 грн.

з 01 грудня 2017 року – 1762 грн.

За більш детальною інформацією звертайтеся доСлужби у справах дітейДобропільської міської ради:м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83, каб. 215, тел.: 2-78-63.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #патронатні_вихователі #шукають
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...