• Головна
  • У Добропіллі завершила роботу міська Академія « PROF УСПІХ»
14:05, 2 листопада 2017 р.

У Добропіллі завершила роботу міська Академія « PROF УСПІХ»

31 жовтня – 1 листопада 2017 року завершила роботу міська Академія « PROF УСПІХ», яка сприяла самовизначенню і самореалізації педагогів; забезпеченню їх творчого, інтелектуального, духовного розвитку; пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти в межах сучасних освітніх трендів. Підсумкове засідання пройшло на базі Добропільського НВК-ліцею та методичного кабінету відділу освіти. У заході прийняли участь 100 педагогів закладів освіти міста.

Вся робота Академії була спрямована на розуміння педагогами необхідності переорієнтації освітнього процесу від репродуктивного навчання до підготовки учнів приймати самостійні рішення. Вчителі оволоділи елементами технологій інтегрованого, «перевернутого», дистанційного навчання, STEM -освіти, компетентнісного навчання в початковій школі. Слухачі секцій о бговорили к онцептуальні засади «Нової української школи» , нагальн і питан ня впровадження Закону України «Про освіту» .

Підсумком сумлінної роботи педагогів став захист випускних робіт та тестування їх фахової майстерності.

Маємо надію, що методичним кабінетом підготовлена велика спільнота освітян, яка внесе в освітній процес ЗЗСО нові віяння, щодо створення комфортних умов для навчання учнів, а придбані вміння та навички допоможуть орієнтуватися в сучасному суспільстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #Академія #PROFУСПІХ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...