• Головна
  • Де у Добропіллі отримати посвідчення багатодітної сім’ї
16:27, 8 листопада 2017 р.

Де у Добропіллі отримати посвідчення багатодітної сім’ї

Центр надання адміністративних послуг у місті Добропіллі запрошує громадян, які ще не оформили статус багатодітної сім’ї, отримати посвідчення.

Багатодітна сім’я – це сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Для оформлення статусу вперше та отримання посвідчення багатодітної сім’ї необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг за адресою: вул. Першотравнева, 83 каб. 102 будівлі виконавчого комітету Добропільської міської ради або для отримання додаткової інформації звертатися за телефоном: (06277) 2-79-23; (095) 330-25-60.

Де у Добропіллі отримати посвідчення багатодітної сім’ї, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дбропілля #посвідчення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...