• Головна
  • У Добропіллі база даних реєстру виборців є всебічно захищеною системою
12:41, 9 листопада 2017 р.

У Добропіллі база даних реєстру виборців є всебічно захищеною системою

9 листопада 2017 року у відділі ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради пройшло експертне випробування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців».

При його проведенні утворена за розпорядженням міського головитимчасова комісія перевірила дотримання вимог обмеженого доступу до приміщень органу ведення; захищеність доступу до бази даних Державного реєстру, виконання норм забезпечення органу засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою; облаштованість приміщень відділу системами автоматичної пожежної та охоронної сигналізації, забезпеченість відділу сейфом для зберігання носіїв ключової інформації, наявність металевих решіток та захисних ролетів на вікнах. Комплексно перевірялась проектна та експлуатаційна документація щодо функціонування КСЗІ АІТС ДРВ рівня ОВР. Було проведено перевірку відповідності встановлених програмно-апаратних засобів, документації КСЗІ АІТС ДРВ, антивірусного захисту системи.

Випробування довели, що база даних Реєстру на рівні органу ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської є всебічно захищеною системою та відповідає експертним висновкам до Атестата відповідності комплексної системи «Державний реєстр виборців», виданого Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України та зареєстрованого 25.09.2017 за № 15638.

У Добропіллі база даних реєстру виборців є всебічно захищеною системою, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#випробування #виборці #реєстр #Добропілля
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...