• Головна
  • У Добропілля відбулося чергове засідання виконкому міської ради
09:32, 10 листопада 2017 р.

У Добропілля відбулося чергове засідання виконкому міської ради

8 листопада 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Добропільської міської ради. На розгляд членів виконкому виносилося 32 проекти рішень. Про це повідомляє сайт Добропільської міської ради.

Головними питаннями, які розглянули члени виконавчого комітету, були підготовка та проведення Міжнародного дня інвалідів в м. Добропілля та хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля за 9 місяців 2017 року.

Начальник управління соціального захисту населення міської ради Ірина ШИРИНА проінформувала членів виконкому про заходи, які планується провести до Міжнародного дня інвалідів в м. Добропілля.

Заслухавши доповідь начальника відділу економіки «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Добропіллпя за 9 місяців 2017 року» виконком міської ради відмічає, що до бюджетів усіх рівнів мобілізовано податків, зборів та інших обов’язкових платежів у сумі 327,6 млн. грн. або 82,2% до Програми.

До бюджету міста за 9 місяців 2017 року надійшло доходів без трансфертів 134,1 млн. грн., або 60,5 % програмного показника. Із державного бюджету одержано трансфертів у сумі 201,0 млн. грн., що на 16,0% більше відповідного періоду минулого року.

Також члени виконавчого комітету розглянули ряд питань, які стосуються майна комунальної власності та опіки і захисту прав дитини. Всі проекти рішень, які виносилися на розгляд членів виконавчого комітету міської ради, були підтримані.

У Добропілля відбулося чергове засідання виконкому міської ради, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Добропілля #виконком #засідання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...